Samsung запустила інтригуючу рекламу корейською мовою напередодні Galaxy Unpacked

Видео, Маркетинг и коммуникации - Samsung запустила інтригуючу рекламу корейською мовою напередодні Galaxy Unpacked

Компанія Samsung Electronics запустила масштабну рекламну кампанію в найбільших мегаполісах світу. У ніч з неділі на понеділок інтригуючий ролик корейською мовою з’явився на найбільших медіафасадах Європи. Стильна чорно-біла анімація складається з символів корейського алфавіту хангиль. У перекладі загадкове послання “미래 를 펼치다” означає «Відкрий майбутнє». Відео анонсує найочікуванішу подію року – презентацію нової лінійки пристроїв 2019 року Samsung Galaxy Unpacked, яка відбудеться 20 лютого.

У 2019 Samsung відкриває нову главу в історії мобільної індустрії. Зовсім скоро компанія представить світові свої революційні розробки в галузі інноваційних технологій для смартфонів і носимих пристроїв.

Глобальна маркетингова кампанія на підтримку Samsung Unpacked стартувала в Парижі з серії білбордів «Відкрий майбутнє», і продовжує запускатися послідовно в найбільших мегаполісах світу – Барселоні, Лондоні, Нью-Йорку, Мілані, Сінгапурі.

Корейський алфавіт на рекламних плакатах і у відеоролику креативної кампанії – данина історичній спадщині та походженню Samsung Electronics, одного з найбільш відомих корейських глобальних брендів. Сьогодні Південна Корея підкорює весь світ не тільки своїми інноваційними технологіями, але і революційними досягненнями в безлічі інших галузей. У 2019 Samsung Electronics відзначає 50 років з дня заснування, а також завершує першу декаду з моменту випуску лінійки Samsung Galaxy S, яка багато в чому стала революційною. Запуск кампанії, прив’язаний до національної айдентики, не випадковий: так міжнародна корпорація повертається до витоків і нагадує користувачам про своє коріння.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Видео, Маркетинг и коммуникации - Для дальнобойщиков придумали кепку-будильник (ВИДЕО)

Для дальнобойщиков придумали кепку-будильник (ВИДЕО)

Головной убор на первый взгляд выглядит как обычная кепка, но он оснащен датчиками, способными интерпретировать движения головы водителя и предупреждает ...

Видео, Маркетинг и коммуникации - Умоляю, живи! Сеть ОККО начала новый этап социального проекта

Умоляю, живи! Сеть ОККО начала новый этап социального проекта

7 февраля стартовал ежегодный национальный проект сети АЗК ОККО «Умоляю, живи! Безопасность на дороге»*. На этот раз компания призывает водителей и пешеходов отказаться от использования смартфонов и других гаджетов во время дорожного движения.

Видео, Маркетинг и коммуникации - Банк оживляет пустоту

Банк оживляет пустоту

В Мадриде при поддержке креативного агентства FCB Spain прошёл интерактивный проект по продвижению программы поддержки малого бизнеса от Deutsche Bank. ...