У Києві нагородили найкращу соцрекламу про взаємоповагу (ВІДЕО)

Видео, Маркетинг и коммуникации - У Києві нагородили найкращу соцрекламу про взаємоповагу (ВІДЕО)

«Конкурс «Людина людині» має на меті нагадати, що Європа – це не тільки безвіз, а й повага одне до одного, культурність та адекватність. У конкурсних роботах порушені найрізноманітніші проблеми, до яких ми настільки звикли, що й проблемами не вважаємо: хамство на дорогах, побутові відносини між сусідами, етикет у сфері обслуговування і, традиційно, сміття повз урни», – кажуть в Molodiya Festival.

Третє місце конкурсу отримав ролик Ореста Смілянця з рецептом безконфліктного вирішення суперечок: 

Режисер Андрій Лагутін нагадав про те, що слід користуватися своїми органами правильно і отримав другу премію конкурсу: 

«Соціальна реклама має бути для нас дзеркалом», – вважає Василь Білик і отримує перше місце:

 
Переможці розділили призовий фонд у розмірі 100 000 грн та отримали ротацію на усіх великих екранах Планети Кіно у 5 містах України. 2 найцікавіші учасники також отримали сертифікати на навчання в Kyiv Academy of Media Arts.
 
Журі конкурсу було представлене українськими та європейськими фахівцями у сфері реклами та медіа: Олександр Смірнов (Tabasco), Флоріс Кінґма (Czar, Нідерланди), Ян Латал (Družina, Чехія), Андрій Федорів (Fedoriv), Павло Вржещ (Banda), Олена Гук і Влад Галяпа (Provid), Ярослава Гресь (Gres Todorchuk PR), Гліб Петров (Madcats Agency), Влад Волочай (Sabai Creative Hub), Анна і Сергій Вовк (КАМА) та команда Molodiya Festival.
 
«Наш фестиваль вже шостий рік порушує різні актуальні для країни проблеми: екологія, права людини, допомога ветеранам АТО і переселенцям, толерантність, етичне ставлення до тварин. Але є річ, яку може зробити кожен прямо зараз, щоб жити в соціумі стало краще: почати поважати інших людей. Взаємоповага – це безвіз у європейське суспільство вже сьогодні. Зміни вже почались, і ми переконані, що українці можуть ще. Тому ми з партнерами і запустили цілий окремий конкурс на цю тему», – пояснюють в Molodiya Festival.
 
«Етикет це давно забуте слово. Але продовжуватись так далі не може. Разом із креативною агенцією SABAI ми з’ясували, що найбільше дратує людей у кіно і намагаємося змінити це під егідою проекту Кіноетикет. Тепер разом з Molodiya Festival зробили ще один крок уперед – порушили питання тотальної взаємоповаги між людьми», – зазначає Дмитро Деркач, співвласник мережі кінотеатрів Планета Кіно.
 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Видео, Маркетинг и коммуникации - Що найпопулярніше у порушників рекламного законодавства? За юридичними експертизами рекламних матеріалів від ВРК

Що найпопулярніше у порушників рекламного законодавства? За юридичними експертизами рекламних матеріалів від ВРК

Всеукраїнська рекламна коаліція протягом двадцяти років працює над обробкою та юридичним аналізом рекламних повідомлень відповідно до дійсного законодавства України.

Видео, Маркетинг и коммуникации - Куриные лапки! Они так сближают! (ВИДЕО)

Куриные лапки! Они так сближают! (ВИДЕО)

  Разделяющей силой в ролике показана приверженность двух юных болельщиков к разным из клубам. Но оказалось, что они – братья, ...

Видео, Маркетинг и коммуникации - Cases Spring:  опыт, который учит и вдохновляет

Cases Spring: опыт, который учит и вдохновляет

Аудиторию на сцене и в зале составляли те, кто, так или иначе, причисляет себя к креативному комьюнити. Цели у каждого ...