Видео - У Києві нагородили найкращу соцрекламу про взаємоповагу (ВІДЕО)

«Конкурс «Людина людині» має на меті нагадати, що Європа – це не тільки безвіз, а й повага одне до одного, культурність та адекватність. У конкурсних роботах порушені найрізноманітніші проблеми, до яких ми настільки звикли, що й проблемами не вважаємо: хамство на дорогах, побутові відносини між сусідами, етикет у сфері обслуговування і, традиційно, сміття повз урни», – кажуть в Molodiya Festival.

Третє місце конкурсу отримав ролик Ореста Смілянця з рецептом безконфліктного вирішення суперечок: 

Режисер Андрій Лагутін нагадав про те, що слід користуватися своїми органами правильно і отримав другу премію конкурсу: 

«Соціальна реклама має бути для нас дзеркалом», – вважає Василь Білик і отримує перше місце:

 
Переможці розділили призовий фонд у розмірі 100 000 грн та отримали ротацію на усіх великих екранах Планети Кіно у 5 містах України. 2 найцікавіші учасники також отримали сертифікати на навчання в Kyiv Academy of Media Arts.
 
Журі конкурсу було представлене українськими та європейськими фахівцями у сфері реклами та медіа: Олександр Смірнов (Tabasco), Флоріс Кінґма (Czar, Нідерланди), Ян Латал (Družina, Чехія), Андрій Федорів (Fedoriv), Павло Вржещ (Banda), Олена Гук і Влад Галяпа (Provid), Ярослава Гресь (Gres Todorchuk PR), Гліб Петров (Madcats Agency), Влад Волочай (Sabai Creative Hub), Анна і Сергій Вовк (КАМА) та команда Molodiya Festival.
 
«Наш фестиваль вже шостий рік порушує різні актуальні для країни проблеми: екологія, права людини, допомога ветеранам АТО і переселенцям, толерантність, етичне ставлення до тварин. Але є річ, яку може зробити кожен прямо зараз, щоб жити в соціумі стало краще: почати поважати інших людей. Взаємоповага – це безвіз у європейське суспільство вже сьогодні. Зміни вже почались, і ми переконані, що українці можуть ще. Тому ми з партнерами і запустили цілий окремий конкурс на цю тему», – пояснюють в Molodiya Festival.
 
«Етикет це давно забуте слово. Але продовжуватись так далі не може. Разом із креативною агенцією SABAI ми з’ясували, що найбільше дратує людей у кіно і намагаємося змінити це під егідою проекту Кіноетикет. Тепер разом з Molodiya Festival зробили ще один крок уперед – порушили питання тотальної взаємоповаги між людьми», – зазначає Дмитро Деркач, співвласник мережі кінотеатрів Планета Кіно.
 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Видео - Сыграть на печеньках

Сыграть на печеньках

Аргентинское креативное агентство DödaVänster сняло ролик для печенья Oreo.В рекламе под название «Звуки Oreo» печенье открывают, ломают, ...

Видео - ADC*UA Awards 2015 и KAKADU Awards 2015 продлевают дедлайны до 27 ноября

ADC*UA Awards 2015 и KAKADU Awards 2015 продлевают дедлайны до 27 ноября

Работы принимаются на официальных сайтах kakadu.com.ua и awards.adc.ua. Для участия в конкурсах нужно просто зарегистрироваться ...

Видео - Останься в живых (ВИДЕО)

Останься в живых (ВИДЕО)

Акция продлится до тех пор, пока не останется кто-то один из участников. Он будет ...