Видео - Вампір може зачекати, а ви? (ВІДЕО)

Сьогодні в Україні збільшується кількість летальних випадків, яких можна було б уникнути при наявності донорської крові у лікарнях. Нажаль тільки кожен п’ятий пацієнт отримує переливання крові, у разі потреби. У Європі та США  донорами готові стати 60 людей із тисячі. А в Україні —лише 18.  Для того, щоб вплинути на цю сумну статистику та стати частиною рішення цієї проблеми, з 2014 по 2016 рік 370 співробітників 1+1 медіа стали донорами, зібравши 138 л крові.  А це – більше 500 врятованих життів!

 Щоб залучити до цього більш широку аудиторію вирішили створити соціальну рекламу.  Головну роль в ролику зіграв Дмитро Сав`яненко,креативний продюсер 1+1 медіа продакшн, перетворившись на вампіра. Білоруський комедійний актор так перейнявся сценарієм, що готовий був заради чудового результату їздити до стоматолога, який створював клики для героя-вампіра, адаптуючи їх під зуби Дмитра. Для того, щоб не лякати людей зовнішнім виглядом вампіра Валєри – героя історії, сюжет знімали вночі.

«Останні роки у країні проходить багато складних процесіві кількість серйозних комунікацій про серйозні проблеми – зашкалює. Тому ми вирішили  обрати інший підхід і говорити про серйозне нестандартно, не лякати, не погрожувати, не нагнітати, а просто звернути увагу на проблему. В Україні, незважаючи на війну і  сумну ситуацію з медициною, кількість донорів серед населення в кілька раз нижче, ніж в інших європейських країнах. І ми дуже хочемо використати свій вплив, як медіа групи, щоб заставити людей замислитись над тим, чим вони можуть допомогти. В даному випадку, для допомоги необхідно тільки бажання», — розповідає Світлана Павелецька,  PR-директор 1+1 медіа. 

«Сьогодні в Україні відсутній єдиний національний реєстр донорів крові. Люди, які потребують допомоги не знають де шукати донорів, а багато людей не здають кров, тому що якісно не проінформовані про всі нюанси цього процесу. Відсутність знань провокує страх, який перешкоджає здати кров. Я вірю в те, що соціальна реклама, яку створила 1+1 медіа стане мотиватором для людей стати донорами крові. І це, безумовно, врятує тисячі життів українців”, -каже Ірина Славінська, президент ВМГО «Асоціація молодих донорів України», засновниця проекту ДонорUA.

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Видео - Необычная невеста празднует свадьбу. И ничто не может помешать! (ВИДЕО)

Необычная невеста празднует свадьбу. И ничто не может помешать! (ВИДЕО)

Ролик построен на утверждении, что никакие проблемы не должны испортить ключевые события в твоей ...

Видео - 5 брендов в Фейсбуке: попытки и результаты

5 брендов в Фейсбуке: попытки и результаты

Benefit Для бренда косметики Facebook Live — просто еще одна платформа, где фирма в ...

Видео - Минюст запустил информационную кампанию против буллинга

Минюст запустил информационную кампанию против буллинга

Министерство юстиции Украины начал информационную кампанию #СтопБулінг в рамках проекта «Я маю право». Инициативу ...

Видео - Как Apple свои новинки рекламирует (МНОГО ВИДЕО)

Как Apple свои новинки рекламирует (МНОГО ВИДЕО)

Первое видео об iPhone 6S показывает его возможности и то, как их применяют разные ...

Видео - Google представила ноутбук-трансформер Pixelbook (ВИДЕО)

Google представила ноутбук-трансформер Pixelbook (ВИДЕО)

Pixelbook обладает 12,3-дюймовым сенсорным дисплеем с разрешением 2400×1600 пикселей и выйдет на рынок с процессорами ...