Автор «Стратегії блакитного океану» Чан Кім виступить у Києві

Автор бестселеру «Стратегія блакитного океану», один із найкращих світових мислителів та гуру менеджменту, професор Чан Кім прочитає 16 листопада у Києві єдину лекцію. Його виступ відбудеться у межах організованого енергетичною компанією ДТЕК стратегічного діалогу, під час якого йтиметься про те, як концепція ціннiсних інновацій може вивести Україну на новий рівень трансформації.

Під час своєї лекції «Blue Ocean Shift: Beyond Competing» (Перехід до блакитного океану: поза конкуренцією), професор розповість про те, чому заснована на конкуренції традиційна стратегія розвитку держави та бізнесу не здатна забезпечити високі темпи зростання і чому зосередитись на конкуруванні — означає втратити величезні можливості для розвитку. Окрім того, Чан Кім дасть практичні поради як приватному та державному сектору перейти від «червоного океану» з жорсткою конкуренцією до «блакитного океану» з необмеженим потенціалом для розвитку.

У межах стратегічного діалогу відбудеться панельна дискусія за участі керівництва уряду щодо важливості лідерства, а також обговорення необхідності ціннісних інновацій власниками та СЕО провідних вітчизняних компаній. Модерувати дискусію буде Павло Шеремета — радник Academy DTEK, провідний український економіст, міністр економічного розвитку та торгівлі України (2014), Президент і старший консультант Інститут Стратегії Блакитного Океану Малайзії (2008-2011).

Посилання на подію: www.facebook.com/events/933949433789793/

Довідка:

Кім Чан — автор книги «Стратегія блакитного океану», професор стратегії та міжнародного менеджменту бізнес-школи INSEAD (Франція). Є консультантом Європейського Союзу й низки інших країн та членом Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Співдиректор Інституту стратегії блакитного океану INSEAD. Входить у п’ятірку світових гуру менеджменту за версією «Thinkers50» та в п’ятірку найкращих світових професорів бізнес шкіл за версією MBA Rankings.

«Cтpaтeгiя блaкитнoгo oкeaну» — oднa з нaйвiдoмiшиx світових книг зi cтpaтeгiчнoгo плaнувaння. Після видання у 2005 році вона протягом десятиліття нe пoлишaлa Тoп-10 бiзнec-видaнь нa Amazon, cтaлa бecтceлepoм нa п’яти кoнтинeнтax, пepeклaдeнa бiльше нiж 40 мoвaми тa poзiйшлacя нaклaдoм у 4 мiльйoни пpимipникiв. Financial Times назвав її «однією з найпродаваніших бізнес-книжок століття», а The Economist назвав її «найуспішнішою книгою про бізнес-планування». «Стратегія блакитного океану» пропонує вийти з парадигми жорсткої конкуренції і сконцентрувати свої зусилля на так званих «блакитних океанах», де немає конкурентів, але є величезний потенціал для розвитку. Ця iдeя дoвeла cвoю eфeктивнicть нe лишe в бiзнeci, aлe й у дiяльнocтi нeкoмepцiйниx opгaнiзaцiй, дepжaвнoму ceктopi, викoнaвчiй влaдi тa нaвiть у миcтeцтвi.

У 2017 році Кім Чан видав книгу «Перехід до блакитного океану: поза конкуренцією». Ця книга також стала бестселером за версією The New York Times та Wall Street Journal. У ній розглядається практичний аспект переходу до стратегії «блакитного океану».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Нейромаркетинг: дослідження та аналітика

Пропонуємо вам низку матеріалів у вигляді фрагментів з книги Олександра та Софії Курбан «Нейромаркетинг: реклама, PR, digital-marketing, брендинг». Для початку поговоримо про нейромаркетингові дослідження.

Шведские свитера знают, у кого был тяжелый день (и кого надо утешить булочкой)

Сеть магазинов 7-Eleven в Швеции выдала персоналу рождественские свитера, способные анализировать состояние покупателей.

Компьютерному зрению не понять, что такое молоток на кровати

Но хотя точность таких алгоритмов совершила огромный скачок, эти системы до сих пор часто оказываются сбиты с толку картинками, которые для человека очевидны.