АЗК WOG впровадив спосіб оплати Google Pay в додатку PRIDE

Мережа АЗК WOG впровадила можливість здійснювати оплату за пальне та напої з допомогою карт в Google Pay. Дана послуга доступна в додатку PRIDE. Розширення лінійки платіжних інструментів, які надаються WOG, дає клієнтам можливість вибрати будь-який із запропонованих способів оплати за товар.

 Сьогодні WOG – єдина компанія паливного ринку України, яка реалізувала такі способи оплати за пальне, як Apple Pay і Google Pay. Це допомагає клієнтам мережі заощадити час і робить процес придбання пального та напоїв ще більш комфортним і швидким.

Євгеній Чорний, керівник напрямку Digital мережі АЗК WOG, підкреслив, що «нині всі цінують час, а також простоту в отриманні послуг. Тому ми працюємо над впровадженням інноваційних технологічних рішень, вдосконалюємо свої сервіси, які дозволяють клієнту зробити покупку більш зручною та швидкою, уникнути необхідності стояти в черзі до каси. Google Pay – це дійсно зручно і швидко, адже більшість клієнтів мережі вже додали свої платіжні карти в гаманець Google. Таким чином, користуючись сервісом WOG PAY в додатку PRIDE, покупцям не потрібно вносити дані своїх платіжних карт. Достатньо обрати спосіб оплати Google Pay і заплатити за пальне. Це спрощує флоу покупки і прискорює оплату. При цьому, спрощується поріг входу в сервіси WOG PAY і онлайн магазин для клієнтів, так як з Google Pay прибирається одна велика та складна для клієнта дія – внесення даних платіжної картки».

Заглавная иллюстрация: https://ua.depositphotos.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Австралийцы обновили рекорд беспосадочного коммерческого перелета

Австралийская авиакомпания Qantas обновила рекорд продолжительности коммерческого перелета, выполнив пассажирский рейс из Лондона в Сидней.

MEGOGO запускає серію майстер-класів про IT та нові медіа

Відеосервіс MEGOGO запускає серію технологічних майстер-класів «MEGOGO IT&Media Marathon», що складатимуться із п’яти подій, кожна із яких розповідатиме про інноваційний продукт від ідеї до його реалізації.

Toyota делает прогноз погоды с помощью смарт-дворников

Зная, включены ли дворники, и если да, то в каком режиме, можно определить, когда идет дождь или снег.