АЗК WOG впровадив спосіб оплати Google Pay в додатку PRIDE

Мережа АЗК WOG впровадила можливість здійснювати оплату за пальне та напої з допомогою карт в Google Pay. Дана послуга доступна в додатку PRIDE. Розширення лінійки платіжних інструментів, які надаються WOG, дає клієнтам можливість вибрати будь-який із запропонованих способів оплати за товар.

 Сьогодні WOG – єдина компанія паливного ринку України, яка реалізувала такі способи оплати за пальне, як Apple Pay і Google Pay. Це допомагає клієнтам мережі заощадити час і робить процес придбання пального та напоїв ще більш комфортним і швидким.

Євгеній Чорний, керівник напрямку Digital мережі АЗК WOG, підкреслив, що «нині всі цінують час, а також простоту в отриманні послуг. Тому ми працюємо над впровадженням інноваційних технологічних рішень, вдосконалюємо свої сервіси, які дозволяють клієнту зробити покупку більш зручною та швидкою, уникнути необхідності стояти в черзі до каси. Google Pay – це дійсно зручно і швидко, адже більшість клієнтів мережі вже додали свої платіжні карти в гаманець Google. Таким чином, користуючись сервісом WOG PAY в додатку PRIDE, покупцям не потрібно вносити дані своїх платіжних карт. Достатньо обрати спосіб оплати Google Pay і заплатити за пальне. Це спрощує флоу покупки і прискорює оплату. При цьому, спрощується поріг входу в сервіси WOG PAY і онлайн магазин для клієнтів, так як з Google Pay прибирається одна велика та складна для клієнта дія – внесення даних платіжної картки».

Заглавная иллюстрация: https://ua.depositphotos.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Пристрою віртуальної реальності довелося навчитися розпізнавати ялинки

Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці.

Регулярные походы в музей снизили смертность среди британских стариков

Пожилые люди живут дольше, если увлекаются искусством - ходят в театры и музеи. Причем, по оценкам британских ученых, чем чаще они это делают, тем ниже среди них смертность.

В США изобрели летающий робот-пылесос

Американский инженер превратил робот-пылесос в трехвинтовой дрон-уборщик, способный перелетать через препятствия на своем пути, а также перемещаться между этажами.