Цього тижня пройде фінальний майстер-клас MEGOGO IT&Media Marathon

Вже у цей четвер, 19 грудня, пройде фінальний, п’ятий, майстер-клас із серії  MEGOGO IT&Media Marathon. У фокусі інноваційні тренди та нова ера медіаспоживання. Одразу два спікера – Іван Шестаков, директор із маркетингу та стратегії, та Дмитро Мелков, CIO MEGOGO, тема – «Нова ера споживання: як технології змінять бізнес». Як і раніше, участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Нагадаємо, у листопаді компанія MEGOGO запустила серію технологічних майстер-класів MEGOGO IT&Media Marathon, які складалися  із п’яти подій, кожна  із яких розповідала про інноваційний продукт від ідеї до його реалізації.

Фінальний майстер-клас розкаже відвідувачам про майбутнє медіаспоживання: які звички користувачів будуть сформовані у найближчі кілька років та які технології стануть реальністю. Іван Шестаков розгляне медіамайбутнє під кутом бізнесу, нового продукту та ринків, а Дмитро Мелков наведе приклади інновацій у технологіях.

Традиційно, майстер-клас пройде у HUB 4.0, що на Ярославському провулку, ⅓. Початок о 20:00. Наразі реєстрація на майстер-клас відкрита, але має обмежену кількість місць. Аби стати учасником – варто заповнити форму за посиланням https://marathon.megogo.net/

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Біологічні механізми візуального маркетингу

Глибинний вплив на візуальне сприйняття споживачами інформації про товари та послуги, залежатиме від багатьох факторів, зокрема від того, які символи, образи, кольорову гаму та сюжетну конструкцію обиратиме розробник рекламних, презентаційних матеріалів та упаковки.

Пристрою віртуальної реальності довелося навчитися розпізнавати ялинки

Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці.

Регулярные походы в музей снизили смертность среди британских стариков

Пожилые люди живут дольше, если увлекаются искусством - ходят в театры и музеи. Причем, по оценкам британских ученых, чем чаще они это делают, тем ниже среди них смертность.