Creative State of Arsenal: Ілля Кенігштейн анонсував запуск нової локації мережі бізнес-просторів

Creative State of Arsenal розташується в окремому 3х-поверховому будинку на території заводу «Арсенал». З усіх локацій ця буде найбільшою: площа простору — 3800 м², які розраховані на 650-700 робочих місць.

«Наша третя локація буде розташована в гігантському ангарі, загальним розміром в більш ніж 3800 м² і висотою стель 10+ м, що дозволить нам побудувати кілька поверхів, збільшивши простір удвічі. Цей ангар належить заводу «Арсенал» і десятки років стояв порожній, служачи складом для застарілих верстатів і різного мотлоху. Ангар залишається власністю заводу, наші партнери, компанія A-Development, підписали довгострокову оренду з заводом і запросили нас в якості компаньйонів зі створення нової локації Creative States. Цей крок ми сприймаємо як велику відповідальність за реалізацію такого масштабного проекту.

Цього разу ми вирішили створити абсолютний шедевр, який стане точкою тяжіння усіх технологічних і креативних спільнот Києва. Локація розрахована на 650-700 резидентів. Це триповерховий проект із великим лаунжем на першому поверсі, посеред якого ми посадимо живе дерево як символ життя і розвитку. Також на першому поверсі буде організований центральний фронтдеск, безліч переговорних кімнат, скайп-румів, санвузлів, велика барна стійка і трансформований івент-хол.

Увесь інший простір займе офісна зона. Між першим і другим поверхами буде розташована “палуба” з великою зоною нефіксованих робочих місць. На другому поверсі — велика кухня і деякі офіси з частично-скляними стелями » — ділиться Кенігштейн.

Окрім цього, на третьому поверсі команда планує побудувати обмежену кількість бізнес-сьютів — офісів для топ-менеджерів і керівників компаній.

Це новий формат, який Creative States буде впроваджувати в свої локації, поряд з вже існуючими office-suites — офісами для великих команд з моментальною адаптацією планування під замовника.

Навпроти ангару буде розбитий сквер і організована громадська зона. На території також планується спеціально відведена зона під парковку.

За атмосферою Creative State of Arsenal буде близьким до міської зони Coal Drops Yard у Лондоні, в районі Kings Cross. Дизайн локації команда проекту реалізує у стилі кінематографічного Арт-Нуво (Art Nouveau), відмінна риса якого велика кількість хвилеподібних асиметричних ліній, які відтворюють форми природи.

Кенігштейн зазначає, що проект локації складний як з інженерної точки зору, так і креативної. При втіленні задуманого потрібно буде вирішити чимало технічних завдань. Поки що точні терміни відкриття не оголошуються. «Це відбудеться набагато швидше, ніж вам здається. Не за 60 днів, як ми звикли: при таких масштабах і стані об’єкта це по суті неможливо. Але ми будуємо швидко, так що чекати недовго » — заявив підприємець.

Нагадаємо, в липні Ілля Кенігштейн запустив другу локацію на 29-му поверсі БЦ Gulliver.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Назвали лауреатов премии People’s Choice Awards 2019

10 ноября состоялась 45-ая церемония награждения премией People’s Choice Awards 2019, которая показывает предпочтения зрительской аудитории США. Награды получили любимые зрителями ...

Автор «Стратегії блакитного океану» Чан Кім виступить у Києві

Автор бестселеру «Стратегія блакитного океану», один із найкращих світових мислителів та гуру менеджменту, професор Чан Кім прочитає 16 листопада у Києві єдину лекцію. Його виступ відбудеться у межах організованого енергетичною компанією ДТЕК стратегічного діалогу, під час якого йтиметься про те, ...

Українська стрічка «Атлантида» отримала Гран-прі на кінофестивалі у Мінську

Антиутопія «Атлантида» Валентина Васяновича здобула Гран-прі 26-го Мінського міжнародного кінофестивалю «Лістапад», який проходив у Мінську з 1 по 8 листопада. Про ...