Для підприємців Донеччини й Луганщини запускають Академію краудфандингу

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні та CookEd agency розпочинають набір підприємців та стартаперів із Донеччини та Луганщини до Академії краудфандингу-2019. Експерти з краудфандингу, копірайтингу, дизайну та соціальних медіа допоможуть учасникам залучити необхідне фінансування для розвитку власної справи.

Вимоги до учасників:

  • мати підприємство/справу/проект, що працює, або презентувати бізнес-ідею та план її втілення;
  • мати команду із щонайменше 2 осіб, бажано із досвідом у маркетингу чи комунікаціях;
  • мати власний або партнерський ФОП;
  • готовність інвестувати час та зусилля у навчання; загалом у період з березня по травень включно  планується 4 дні офлайн-навчання, щотижневі годинні скайп-конференції; для підготовки самої кампанії потрібно витратити щонайменше 10 годин на тиждень.

Дати навчання:

  • 29-30 березня — Модуль 1 (місце проведення — Донецька область, м. Святогірськ; забезпечується трансфер із Краматорська та Сєвєродонецька).
  • 13-14 квітня — Модуль 2 (місце проведення — Київ).

Усім учасникам покривається проїзд, харчування та проживання.

Присутність на модулях обов’язкова.

Реєстрація заявок триває до 21 березня. Залишити заявку можна за посиланням:  https://bit.ly/2TCuw7b

Довідка

З 2015 року ПРООН в Україні надає гранти на започаткування або розвиток власної справи та навчає людей бізнес-навичкам у Східній України. За цей час було підтримано близько 650 бізнесів та створено понад 3300 робочих місць у постраждалих від конфлікту Донецькій, Луганській та інших областях України.

Фото: invesdor.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Польше испытают очень легкий реактивный самолет

Польская компания Metal Master получила разрешение авиационных властей Польши на проведение испытаний очень легкого реактивного самолета Flaris LAR01, разработка которого ведется с 2013 года.

Японские ученые признали генетически отредактированные продукты безопасными

Консультативный орган при Министерстве труда и здравоохранения Японии заключил, что продукты, полученные с помощью технологий генетического редактирования, могут быть допущены на рынок без дополнительных проверок их безопасности помимо стандартных для всех продуктов.

Великобритания испытает полноразмерный беспилотный автобус

Первые машины, оснащенные системой контроля CAVstar, были вчера продемонстрированы в Манчестере. Пока что автобус будут тестировать маневрами в депо, а за рулем будет находиться водитель-испытатель для подстраховки.