ДТЕК в трійці найкращих компаній CHARGE Awards 2019

Бренд ДТЕК увійшов у трійку лідерів у номінації «The Best Distribution Brand» серед 86 енергетичних компаній світу. Фіналісти міжнародного конкурсу презентували унікальні рішення, які впроваджують для своїх клієнтів. У рамках конкурсу компанія презентувала проекти ДТЕК Мережі щодо системної комунікації та багатоканального інформування клієнтів: цифрові рішення для клієнтського сервісу, просвітницькі проекти щодо реформи енергоринку та відповідального енергоспоживання, а також проект «Світлі справи», мета якого – зробити роботу «мережевих» компаній ДТЕК простою і зрозумілою.

На щорічній міжнародній конференції Charge Energy Branding Conference, яка триває у Рейк’явіку (Ісландія), команда ДТЕК поділилася досвідом успішної присутності компанії на енергетичному ринку України.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Персонализированное лекарство помогло девочке с редкой нейродегенеративной болезнью

Американские медики создали новый генетический препарат для того, чтобы излечить восьмилетнюю Милу Маковец от болезни Баттена — редкой формы нейродегенерации.

Поездка в виртуальной реальности от Holoride

Holoride – стартап, занимающийся технологиями виртуальной реальности в автомобилях. В частности, видеоиграми, в которые можно играть, сидя на заднем сиденье.

Автомат по продаже пикселей: как популяризовать цифровое искусство?

Чтобы поддержать цифровое искусство, художник Даннер Милликен разработал специальный автомат по продаже электронных изображений.