Future Lab X відкриває другий потік на тему освіти

До 10-ї конференції Future Lab Dentsu Aegis Network Ukraine відкриває другий потік виступів Learn, де будуть обговорюватися важливі питання освіти дорослих, філософії lifelong learning, нових інструментів корпоративної освіти і необхідних цифрових навичок в сучасному суспільстві.

Комунікаційні компанії – це провідники, які йдуть першими назустріч цифровій революції, яка захоплює світ, і готові взяти на себе нові виклики, пов’язані з розвитком hard і soft skills цифрового суспільства: «Наш потік Learn – про роль корпорацій в навчанні молодих фахівців, про освіту підприємців, про колаборацію науки і бізнесу, про пошук і утримання талантів. Освіта для бізнесу – це гра в довгу, але це історія про зрощування ринку і про нові вектори розвитку компаній. Приходьте, наш learning space вже в передчутті футуристичної дискусії», – коментує Тетяна Юрченко, PR Director Dentsu Aegis Network Ukraine.

Спікерами потоку Learn стануть:

Ірина Тимощенко-Петрова, Leadership Assessment & Development manager

EY Ukraine, «Work & Learn. Як освіта стає частиною корпоративної культури?»

Світлана Герасименко, засновниця ProfessionX, «Z – провідники бізнесу в майбутнє»

Олена Скирта, співзасновниця INSCIENCE, «Колаборація 2.0: Наука і Бізнес»

Євгенія Кузьмінська, керівник департаменту по роботі з внутрішнім клієнтом Академії ДТЕК, «Менеджмент тури в західні компанії: данина моді чи інноваційний формат розвитку»

Влад Ноздрачов, CEO освітньої платформи «Суперлюди», «Як власники бізнесу заважають своєму росту?»

Оксана Сергєєва, керівник служби навчання та розвитку StarLightMedia, «Edutainment як вид корпоративних освітніх заходів: StarLight Talks»

Ілля Філіпов, співзасновник і CEO студії онлайн-освіти EdEra, «Онлайн-освіта: від користі всередині команд до національного рівня»

Тетяна Спека, керівник проектів CASERS, «Як компаніям скоротити шлях до талантів: історії Deloitte, НБУ, Metinvest»

Модерує потік Learn Анна Мазур, засновниця і керівник кар’єрного порталу Happy Monday, автор програми професійного наставництва MakeMeBetter, організатор конференції про свідоме ставлення до кар’єри ProForum, куратор Pro Bono Club Ukraine.

Конференція Future Lab Х відбудеться 10 вересня в КВЦ «Парковий» і пройде під темою Lead. Link. Learn.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Біологічні механізми візуального маркетингу

Глибинний вплив на візуальне сприйняття споживачами інформації про товари та послуги, залежатиме від багатьох факторів, зокрема від того, які символи, образи, кольорову гаму та сюжетну конструкцію обиратиме розробник рекламних, презентаційних матеріалів та упаковки.

Пристрою віртуальної реальності довелося навчитися розпізнавати ялинки

Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці.

Регулярные походы в музей снизили смертность среди британских стариков

Пожилые люди живут дольше, если увлекаются искусством - ходят в театры и музеи. Причем, по оценкам британских ученых, чем чаще они это делают, тем ниже среди них смертность.