Huawei Ukraine виграла тендер на будівництво 4G-мережі у київському метро

Huawei Ukraine перемогла в тендері на модернізацію мережі 2G та будівництво мережі 4G у столичній підземці. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, проект з розвитку систем зв’язку для київського метро є наймасштабнішим із тих, яким займався Huawei в регіоні Центральна та Східна Європа і Скандинавія.

Наразі у столичному метрополітені є лише 2G покриття, за винятком «Теремків», де мережа відсутня. Зв’язок 4G доступний тільки на наземних станціях.

«У Huawei є досвід впровадження систем мобільного зв’язку у метро, приміром, у Парижі чи Гонконзі. Ми встановили Wi-Fi у підземці Праги. Мережі 2G в Київському метрополітені та 4G у Харкові теж побудовані на обладнанні Huawei. Тож значний досвід, здобутий нами в Україні, допоміг нам перемогти», – зазначив директор з розвитку бізнесу Huawei Ukraine Олександр Сербін.

Як повідомляють в Huawei Ukraine, тендер було розпочато у жовтні 2018 року та завершено наприкінці липня 2019 року. Вартість робіт поки не розголошують.

Фото: Сергій Гринкевич

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Пристрою віртуальної реальності довелося навчитися розпізнавати ялинки

Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці.

Регулярные походы в музей снизили смертность среди британских стариков

Пожилые люди живут дольше, если увлекаются искусством - ходят в театры и музеи. Причем, по оценкам британских ученых, чем чаще они это делают, тем ниже среди них смертность.

В США изобрели летающий робот-пылесос

Американский инженер превратил робот-пылесос в трехвинтовой дрон-уборщик, способный перелетать через препятствия на своем пути, а также перемещаться между этажами.