Huawei Ukraine виграла тендер на будівництво 4G-мережі у київському метро

Huawei Ukraine перемогла в тендері на модернізацію мережі 2G та будівництво мережі 4G у столичній підземці. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, проект з розвитку систем зв’язку для київського метро є наймасштабнішим із тих, яким займався Huawei в регіоні Центральна та Східна Європа і Скандинавія.

Наразі у столичному метрополітені є лише 2G покриття, за винятком «Теремків», де мережа відсутня. Зв’язок 4G доступний тільки на наземних станціях.

«У Huawei є досвід впровадження систем мобільного зв’язку у метро, приміром, у Парижі чи Гонконзі. Ми встановили Wi-Fi у підземці Праги. Мережі 2G в Київському метрополітені та 4G у Харкові теж побудовані на обладнанні Huawei. Тож значний досвід, здобутий нами в Україні, допоміг нам перемогти», – зазначив директор з розвитку бізнесу Huawei Ukraine Олександр Сербін.

Як повідомляють в Huawei Ukraine, тендер було розпочато у жовтні 2018 року та завершено наприкінці липня 2019 року. Вартість робіт поки не розголошують.

Фото: Сергій Гринкевич

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Германии представили серийную версию городского аэротакси

Немецкая компания Volocopter представила характеристики городского аэротакси в том виде, в котором оно будет запущено в серийное производство.

Владельцы домашних животных понимают их сигналы

Люди, у которых есть домашние животные, могут распознать в кошачьих и собачьих звуках эмоции — в отличие от тех, у кого животных нет.

Google научила нейросеть реалистично дорисовывать фотографии

Разработчики из Google Research научили нейросеть качественно дорисовывать недостающие фрагменты фотографий, даже если от нее скрыта большая часть снимка.