Huawei Ukraine виграла тендер на будівництво 4G-мережі у київському метро

Huawei Ukraine перемогла в тендері на модернізацію мережі 2G та будівництво мережі 4G у столичній підземці. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, проект з розвитку систем зв’язку для київського метро є наймасштабнішим із тих, яким займався Huawei в регіоні Центральна та Східна Європа і Скандинавія.

Наразі у столичному метрополітені є лише 2G покриття, за винятком «Теремків», де мережа відсутня. Зв’язок 4G доступний тільки на наземних станціях.

«У Huawei є досвід впровадження систем мобільного зв’язку у метро, приміром, у Парижі чи Гонконзі. Ми встановили Wi-Fi у підземці Праги. Мережі 2G в Київському метрополітені та 4G у Харкові теж побудовані на обладнанні Huawei. Тож значний досвід, здобутий нами в Україні, допоміг нам перемогти», – зазначив директор з розвитку бізнесу Huawei Ukraine Олександр Сербін.

Як повідомляють в Huawei Ukraine, тендер було розпочато у жовтні 2018 року та завершено наприкінці липня 2019 року. Вартість робіт поки не розголошують.

Фото: Сергій Гринкевич

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Автор «Стратегії блакитного океану» Чан Кім виступить у Києві

Автор бестселеру «Стратегія блакитного океану», один із найкращих світових мислителів та гуру менеджменту, професор Чан Кім прочитає 16 листопада у Києві єдину лекцію. Його виступ відбудеться у межах організованого енергетичною компанією ДТЕК стратегічного діалогу, під час якого йтиметься про те, ...

5G за один день. Global Inspiring Forum — 2019

28 ноября 2019 года в Ramada Hall состоится G;obal Inspring Forum. 5 выдающихся спикеров за 1 день поделятся своим вдохновение, драйвом и видением будущего успешного бизнеса.

Лаборатория OpenAI открыла доступ к своему «опасному» искину-генератору текстов

Ранее эксперты предупреждали, что такая система может оказаться очень опасной в руках злоумышленников.