Hugo Boss презентував нове органічне взуття

Модний дім Hugo Boss запустив серію органічного чоловічого взуття, виготовленого з незвичних натуральних матеріалів. Основною сировиною є волокна ананасового листя — Pinatex.

Pinatex виготовляється без використання продуктів тваринного походження та фарбується барвниками на рослинній основі.

Для отримання матеріалу листя очищують від довгих волокон. Згодом сировина зневоднюється та формується у неткану сітку. Як результат – м’яка та гнучка шкіра.

Підошва створена з переробленого термопластичного поліуретану, шнурки з органічної бавовни, а підкладка із льону. Взуття представлене у синьому, чорному, коричневому та жовтому кольорах. Продається у коробках, що теж піддаються переробці та біологічному розкладанню.

Автор: Юлія Труба

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Украинская компания разработала робота-официанта

Украинская компания SB Robotics разработала новинку — робота-официанта. Робот предназначен для работы в заведениях общественного питания.

В Китае приступили к клонированию полицейских собак

Китайские ученые из провинции Юньнань запустили программу клонирования особо талантливого полицейского пса. Генный материал животного, считавшегося эдаким собачьим Шерлоком Холмсом, пойдет в массовое производство.

Ученые нашли способ «выключить» алкоголизм: на мозг надо подействовать лазером

Исследователи из Scripps Research продемонстрировали на лабораторных крысах-«алкоголиках», что тягу к выпивке можно просто отключить, подействовав лазером на определенный участок мозга.