Як стати найпривабливішим страховиськом

Наближається найбільш таємниче свято кожного року, яке дійшло до нас від самісіньких суворих кельтів — Halloween. А там де свято, там мають бути подарунки, вирішили в чоловічому шоу-румі Шкафандр, та підготували страшенно стильнючу колекцію “Halloween по-чоловічому”. А рекламна агенція “Саксонія” розробила серію іронічних постерів до цієї події.

Тепер у кожного чоловіка є можливість створити свій особливий неповторний стиль на це свято, адже воно має бути костюмованим.

Мовчазні та сором’язливі можуть перетворитися на елегантних мачо:

Шалені романтики одразу стануть такими брутальними мачо, що навіть всі виконавці ролі супер-агента 007 зітхнуть від заздрощів:

Ваш імідж буде викликати жах та тремтіння оточуючих.

Все місто буде в захваті від Вас

 

 Взагалі, в  Шкафандрі вважають, що сліпо гнатися за останніми трендами і дорогими новинками не завжди слід. Справжній чоловік не боїться шукати і створювати свій унікальний стиль. Навіть монстр має бути несхожий на інших й приваблювати своєю моторошною елегантністю.

 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Смартфон Oppo спрячет фронтальную камеру под экран

Куда деть ключевые компоненты на устройствах, где экран занимает всю переднюю панель? Решение найдено – интегрировать их прямо в экран.

DS X E-tense – асимметричный «суперкар будущего»

Пожалуй, самой примечательной его частью является асимметричный корпус. Пассажир сидит в закрытой кабине, тогда как водителя обдувает ветерок.

NASA спонсирует новый самолет: сверхзвуковой, но тихий (и без лобового стекла)

Компания Lockheed Martin начала работу над этим самолетом по заказу NASA, чтобы вернуть сверхзвуковые полеты в гражданскую авиацию.