Київ увійшов до топ-40 світових стартап-міст

Київ посів 34-те місце з-поміж 1028 міст світу в рейтингу StartupBlink. Порівняно з результатами 2017 року, українська столиця піднялася на 29 сходинок.

Автори рейтингу нарахували в Києві 321 стартап у різних сферах.

Позиція у списку залежить від кількості проектів, їхньої якості та бізнес-середовища. Базу, яка налічує понад 62 тисячі стартапів, формують за даними AngelList, Swissstartups.org, Elance.com та інших платформ.

Окрім Києва до рейтингу потрапили Одеса (235 місце), Львів (299 місце), Харків (435 місце), Дніпро (561 місце), Тернопіль (678 місце), Донецьк (841 місце) та Бориспіль (871 позиція).

З великим відривом рейтинг очолює Сан-Франциско – у цьому місті нараховують понад 5 тисяч стартапів. Далі в списку йдуть Нью-Йорк і Лондон.

Фото: research.umn.edu

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Пристрою віртуальної реальності довелося навчитися розпізнавати ялинки

Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці.

Регулярные походы в музей снизили смертность среди британских стариков

Пожилые люди живут дольше, если увлекаются искусством - ходят в театры и музеи. Причем, по оценкам британских ученых, чем чаще они это делают, тем ниже среди них смертность.

В США изобрели летающий робот-пылесос

Американский инженер превратил робот-пылесос в трехвинтовой дрон-уборщик, способный перелетать через препятствия на своем пути, а также перемещаться между этажами.