Кияни розробили бота, який відстежує ціни в готелях

Telegram-бот Hotelhunt допомагає користувачам відстежувати зміни цін на готельні номери. Програму створили кияни Микола Кравчук і Денис Ліщенко.

Бот безкоштовний, при цьому можна створювати необмежену кількість відстежень. Наразі програма підтримує шість мов: англійську, українську, російську, італійську, німецьку та індонезійську.

«Навіть якщо ви забронювали житло за вигідною ціною, залишається вірогідність того, що вона відчутно знизиться. Вартість номерів постійно змінюється на основі таких речей, як попит і пропозиція, знижки, конкуренція на ринку та інше. Користувачі Hotelhunt заощаджують у середньому 15% від першочергової ціни на номер. В окремих випадках ціна може знижуватися до 60%», – розповідають розробники програми.

Автори проекту зазначають, що у майбутньому бот зможе автоматично підбирати варіанти готелів відповідно до вподобань користувачів, перевірятиме наявність вільних місць у разі їх відсутності.

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Компьютеру поручили создание новых сортов виски

Шведский винокуренный завод Mackmyra совместно с разработчиками из финской компании Fourkind и Microsoft занялся созданием сорта виски, рецепт которого полностью придуман компьютерным алгоритмом.

Немецкое пятиместное аэротакси на электродвигателях совершило первый полет

Немецкая компания Lilium провела успешные беспилотные испытания пятиместного электрического аэротакси, выполненного по схеме конвертоплана.

В Сан-Франциско госслужбам запретили использовать технологии распознавания лиц

На этой неделе городской совет Сан-Франциско проголосовал за принятие «Предписания на запрет тайного наблюдения» (Stop Secret Surveillance Ordinance). Этот запрет, впрочем, распространяется лишь на службы вроде полиции.