Креативна розробка стартапу Emotion Labs та Saatchi&Saatchi Ukraine дозволить маніпулювати часом

Український стартап розумних годинників Emotion Labs та креативна агенція Saatchi&Saatchi Ukraine створили інструмент, що покращує продуктивність та зменшує стрес під час дедлайнів. І все це завдяки маніпуляціям із часом.

Уявіть, якщо б час спливав повільніше, наскільки б комфортніше можна було працювати. Якщо б одна секунда спливала за дві, або навіть три секунди? Чи можливо це? Це неймовірно, але було розроблено годинник який вміє сповільнювати час!

«Приручити час». Так називається функція, що була інтегрована в існуючий додаток для стресс-менеджменту. ЇЇ головна ціль – боротьба з таким явищем, як “Deadline stress”.

“Deadline stress” виникає переважно в останню годину перед важливою подією і досягає свого максимуму, коли на годиннику залишається близько 15 хвилин. У цей період людині властиво прискорюватися до максимуму своїх можливостей. І в цей же період у людини виникає відчуття, що час теж прискорився і почав на неї тиснути.

Користуючись дослідженнями та спостереженнями, стартап Emotion Labs разом з агентством Saatchi & Saatchi Ukraine знайшли ідею, здатну перевернути підхід до особистої ефективності. ЇЇ реалізація стала можливою завдяки головній розробці стартапу — стрес-трекеру EMwatch.

В основі розробки – пряма залежність стану та продуктивності людини від часу, що лишився до важливої події.

Щоб активувати функцію, користувачу достатньо лише ввести у додатку час та дату важливої події. За кілька годин до дедлайну годинник починає повільно прискорювати свій час, а за годину він починає сповільнюватися. Секунди починають спливати повільніше, що зменшує стрес користувача.

Поточні розробки дозволять не тільки змінити звичний підхід до роботи, але й впровадити функцію в усі корпоративні пристрої.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Ельдорадо починається Велика Смажка

Велика смажка в Ельдорадо – це зухвалий гумор, який BBDO Ukraine та Ельдорадо дозволили собі у Чорну п’ятницю, щоб розповісти про великі знижки і трохи побешкетувати.

Иллюзия изменения геометрии, глубины и объема пространства: 3D маппинг как инструмент эффектного интерактива

Founder/Creative Director NAOS.BAND Александр Бутенко и Partner/General producer Юрий Дума рассказали о 3D маппинге: как выглядит процесс создания проекта, в ...

ISD Group вручили «золото» на берлінському фестивалі Ciclope

8 листопада агенція ISD Group отримала «золото» на фестивалі реклами та відео Ciclope Festival в Берліні. Журі відзначило їхній проект AI VERSUS, який ...