Найсвітліші емоції у фотопроекті «Київстар» та Adventa LOWE

Проект «Стань обличчям «Київстар» – це подорож завдовжки 2000 кілометрів. За 13 днів команда «Київстар» разом із професійним фотографом відвідала 21 містечко Львівської області, де провела родинні фотосесії для всіх охочих. І з кожним новим населеним пунктом їх ставало все більше. Запрацювало місцеве «сарафанне радіо», і завдяки його «трансляції» інформація про мандрівну фотостудію розповсюджувалась дуже швидко.   
 
У фотосесії взяли участь понад 800 жителів Львівщини – від малюків до людей поважного віку. А в перший же день запуску сайта www.photo.kyivstar.ua скачали 1711 фото. Всього ж було зроблено 13 605 знімків, 1983 з яких оброблено та завантажено на ресурси проекту.
 
Фінальною частиною всього задуму стало визначення 21 переможця. Їхні родини тепер усміхаються до земляків із рекламних плакатів у рідних містах.
 
 
Kyivstar
Святослав Горбань – Marketing Director
Тетяна Свєтлова –Head of MarCom Department
Ірина Кошик – Marketing specialist
Олександра Пасічник – Brand Manager
 
Adventa LOWE
Денис Урусов – Creative Group Head
Таня Чичкан – Copywriter
Віра Кучменко – Copywriter
Юлія Романова – Art Director
Андрій Яровий – Art Director
Юлія Корицька – Account Manager
Ірина Колісник – Account Manager
ShootGroup Production
Андрій Лобов – Photographer
Наталія Улибіна – Executive producer
Тетяна Руденко – Producer

 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-1.php on line 172

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Android-смартфоны научились отключать отвлекающие приложения

Компания Google выпустила функцию для Android-смартфонов, позволяющую пользователю временно отключать отвлекающие его приложения и не получать уведомления от них.

Air France начала испытания аэродромного багажного роботягача

Французская авиакомпания Air France приступила к испытаниям автономного аэродромного багажного тягача AT135 Autonom Tract, который занимается перевозкой багажа пассажиров от пункта сортировки к самолетам для погрузки.

Amazon и Футбольная лига будут прогнозировать травмы в виртуале

Платформа Amazon Web Services и Национальная футбольная лига США объединили усилия, чтобы проводить компьютерные симуляции футбольных матчей.