Найсвітліші емоції у фотопроекті «Київстар» та Adventa LOWE

Проект «Стань обличчям «Київстар» – це подорож завдовжки 2000 кілометрів. За 13 днів команда «Київстар» разом із професійним фотографом відвідала 21 містечко Львівської області, де провела родинні фотосесії для всіх охочих. І з кожним новим населеним пунктом їх ставало все більше. Запрацювало місцеве «сарафанне радіо», і завдяки його «трансляції» інформація про мандрівну фотостудію розповсюджувалась дуже швидко.   
 
У фотосесії взяли участь понад 800 жителів Львівщини – від малюків до людей поважного віку. А в перший же день запуску сайта www.photo.kyivstar.ua скачали 1711 фото. Всього ж було зроблено 13 605 знімків, 1983 з яких оброблено та завантажено на ресурси проекту.
 
Фінальною частиною всього задуму стало визначення 21 переможця. Їхні родини тепер усміхаються до земляків із рекламних плакатів у рідних містах.
 
 
Kyivstar
Святослав Горбань – Marketing Director
Тетяна Свєтлова –Head of MarCom Department
Ірина Кошик – Marketing specialist
Олександра Пасічник – Brand Manager
 
Adventa LOWE
Денис Урусов – Creative Group Head
Таня Чичкан – Copywriter
Віра Кучменко – Copywriter
Юлія Романова – Art Director
Андрій Яровий – Art Director
Юлія Корицька – Account Manager
Ірина Колісник – Account Manager
ShootGroup Production
Андрій Лобов – Photographer
Наталія Улибіна – Executive producer
Тетяна Руденко – Producer

 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Toyota собирается впечатлить гостей Олимпиады своими роботами

В следующем году на Олимпийских играх Япония собирается впечатлить всю международную общественность своими высокими технологиями. И компания Toyota делает ставку на роботов.

Ford тягает товарные поезда, чтобы показать грузоподъемность своего электрического пикапа

В 2017 году компания Ford пообещала выпустить электрическую версию своего самого популярного пикапа F-150. И вот этот день почти наступил.

Унылое небо? Фоторедактор Luminar 4 предлагает изменить его в пару кликов

Обычно для того, чтобы заменить на фотографии не слишком впечатляющее небо, приходится немало поработать. Но теперь появился инструмент, способный легко заменить унылое небо чем-то поинтереснее.