Нова Пошта та Prometheus запустили онлайн-курс з експорту для підприємців

Нова Пошта разом з освітньою платформою Prometheus запустила безкоштовний онлайн-курс, який висвітлює тему експорту. Під час навчання слухачі опанують основні терміни та поняття, які використовуються в експортній діяльності, та дізнаються про ключові законодавчі акти у цій сфері.

За 5 тижнів учасники навчаться оцінювати експортний потенціал компанії, досліджувати іноземні ринки, шукати партнерів за кордоном, готувати, сертифікувати й просувати продукти тощо.

Курс буде цікавий:

  • власникам українських компаній та підприємцям, які починають чи планують експортну діяльність як перспективний напрям розвитку бізнесу;
  • працівникам компаній, обов’язки яких пов’язані з організацією експорту: маркетингом, рекламою, логістикою, юридичним супроводом, фінансовими аспектами експорту.

Всім зацікавленим у цьому курсі бажано знати основи підприємництва та маркетингу, а також володіти англійською на достатньому рівні. щоб вивчати додаткові матеріали курсу й працювати з англомовними інформаційними джерелами.

Фото: depositphotos.com

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Создана водостойкая электронная кожа, имитирующая биологию медузы

Такая электронная кожа прозрачна, эластична и регенерирует в воде. Ее можно использовать для создания водостойких сенсорных экранов или в подводной мягкой робототехнике.

Спешите на рейс? Робот-парковщик позаботится о вашем автомобиле

В Лионском аэропорту во Франции в ближайшие недели будет запущена автоматическая система роботов-парковщиков от стартапа Stanley Robotics

Toyota и Panasonic продемонстрировали роботов, которые будут помогать посетителям Олимпиады в Токио в 2020 году

Toyota и Panasonic объединили свои усилия и создали ряд роботов, призванных помочь людям с ограниченными возможностями, чтобы их визит на Олимпиаду в Токио прошел максимально комфортно.