OPEN CALL для сімейних бізнесів: стартував конкурс Family Business Awards Ukraine 2019

Вперше в Україні проходить конкурс  «Найкращий сімейний бізнес року», організований Асоціацією власників сімейних компаній України FBN Україна в партнерстві з компаніями «Делойт» в Україні та IdeasFirst.

“Ми створили цю нагороду, щоб допомогти українським компаніям самоідентифікуватися. Багато з них навіть не усвідомлюють, що їхній бізнес сімейний, оскільки в Україні поки немає встановлених стандартів для ведення такого бізнесу. Цей конкурс стане традицією, яка в перспективі слугуватиме розвитку культури сімейного бізнесу і формуванню стратегії його довгострокової стабільності «, — ділиться своїм баченням Владислав Бурда, президент FBN Україна.

 Конкурс пройде в декілька етапів: з 10 вересня до 25 жовтня 2019 триває прийом заявок. Після того, як буде відомий фінальний список номінантів, судді оцінять компанії, і 7 грудня відбудеться урочиста церемонія вручення нагород «Найкращий сімейний бізнес року». Крім головного призу, найкращі компанії отримають спеціальні нагороди від партнерів конкурсу: в номінації «Позитивний вплив на суспільство» від компанії «Делойт» і в номінації «Гармонійна інтеграція наступного покоління в сімейний бізнес» від компанії IdeasFirst.

Журі конкурсу:

Владислав Бурда, президент «FBN України», засновник RedHead Family Corporation

Андрій Булах, керуючий партнер «Делойт» в Україні

Олександр Окунєв, голова правління Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ)

Оксана Войнаровська, партнер «Василь Кисіль і Партнери»

Михайло Вейсберг, засновник журналу «Сімейний бізнес»

Адомас Аудіцкас, президент Ukrainian Corporate Governance Academy (UCGA)

Софія Опацька, голова Наглядової ради Львівської бізнес-школи, проректор з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету

Андрій Федорів, CEO креативного інвестиційної компанії Fedoriv

Лариса Мудрак, со-СЕО «FBN України», стратегічний радник Офісу реформ Кабінету міністрів України

Ірина Бондаренко, керуючий директор компанії IdeasFirst.

Деталі та критерії відбору учасників: https://awards.fbn.ua/#pravyla-uchasti

Подати заявку для участі: https://awards.fbn.ua/2019

Організатори запрошують всі сімейні компанії поборотися за звання найкращої і стати частиною унікального товариства сімейних бізнесів України.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Пристрою віртуальної реальності довелося навчитися розпізнавати ялинки

Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці.

Регулярные походы в музей снизили смертность среди британских стариков

Пожилые люди живут дольше, если увлекаются искусством - ходят в театры и музеи. Причем, по оценкам британских ученых, чем чаще они это делают, тем ниже среди них смертность.

В США изобрели летающий робот-пылесос

Американский инженер превратил робот-пылесос в трехвинтовой дрон-уборщик, способный перелетать через препятствия на своем пути, а также перемещаться между этажами.