OPEN CALL для сімейних бізнесів: стартував конкурс Family Business Awards Ukraine 2019

Вперше в Україні проходить конкурс  «Найкращий сімейний бізнес року», організований Асоціацією власників сімейних компаній України FBN Україна в партнерстві з компаніями «Делойт» в Україні та IdeasFirst.

“Ми створили цю нагороду, щоб допомогти українським компаніям самоідентифікуватися. Багато з них навіть не усвідомлюють, що їхній бізнес сімейний, оскільки в Україні поки немає встановлених стандартів для ведення такого бізнесу. Цей конкурс стане традицією, яка в перспективі слугуватиме розвитку культури сімейного бізнесу і формуванню стратегії його довгострокової стабільності «, — ділиться своїм баченням Владислав Бурда, президент FBN Україна.

 Конкурс пройде в декілька етапів: з 10 вересня до 25 жовтня 2019 триває прийом заявок. Після того, як буде відомий фінальний список номінантів, судді оцінять компанії, і 7 грудня відбудеться урочиста церемонія вручення нагород «Найкращий сімейний бізнес року». Крім головного призу, найкращі компанії отримають спеціальні нагороди від партнерів конкурсу: в номінації «Позитивний вплив на суспільство» від компанії «Делойт» і в номінації «Гармонійна інтеграція наступного покоління в сімейний бізнес» від компанії IdeasFirst.

Журі конкурсу:

Владислав Бурда, президент «FBN України», засновник RedHead Family Corporation

Андрій Булах, керуючий партнер «Делойт» в Україні

Олександр Окунєв, голова правління Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ)

Оксана Войнаровська, партнер «Василь Кисіль і Партнери»

Михайло Вейсберг, засновник журналу «Сімейний бізнес»

Адомас Аудіцкас, президент Ukrainian Corporate Governance Academy (UCGA)

Софія Опацька, голова Наглядової ради Львівської бізнес-школи, проректор з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету

Андрій Федорів, CEO креативного інвестиційної компанії Fedoriv

Лариса Мудрак, со-СЕО «FBN України», стратегічний радник Офісу реформ Кабінету міністрів України

Ірина Бондаренко, керуючий директор компанії IdeasFirst.

Деталі та критерії відбору учасників: https://awards.fbn.ua/#pravyla-uchasti

Подати заявку для участі: https://awards.fbn.ua/2019

Організатори запрошують всі сімейні компанії поборотися за звання найкращої і стати частиною унікального товариства сімейних бізнесів України.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Интернет чувств – 10 потребительских трендов 2030 года от Ericsson

Ericsson ConsumerLab опубликовала очередной, девятый по счету, выпуск ежегодного исследования, посвященного 10 основным потребительским трендам. На этот раз основной темой стал интернет чувств

В США представили серийный экзоскелет для тяжелых грузов

Компания Sarcos Robotics представила серийную версию экзоскелета Guardian XO, позволяющего человеку поднимать груз массой в 90 килограммов, ощущая при этом нагрузку на уровне 4,5 килограммов.

Интерактивная инсталляция Shiseido старит и омолаживает в реальном времени

Японская косметическая компания Shiseido создала интерактивную инсталляцию, которая дает посетителям возможность по-новому взглянуть на время и возраст.