Органайзер українського стартапу зібрав на Kickstarter понад $45 тисяч

Команда дніпровського стартапу Stealtho запустила кампанію на Kickstarter, щоб зібрати 20 тисяч доларів на виробництво багатофункціональних органайзерів для робочого столу. Однак наразі сума внесків перевищила позначку в 45 тисяч доларів.

Stealtho пропонує вирішити кілька офісних завдань завдяки одному пристрою – їхній органайзер вміщує 12 предметів та аксесуарів для робочого столу.

До одного набору органайзера входять: стакан для ручок і олівців, безпровідна зарядка для телефону, яку можна використовувати як підставку для мобільних гаджетів, дошка для нотаток, підставка для стікерів і канцелярських приладів, планшет для кріплення документів, підставка для навушників, невелика платформа під чашку, візитниця.

Органайзери можна попередньо замовити Kickstarter за 79-99 доларів.

Кампанія Stealtho завершиться через 21 тиждень. Потім вони планують продавати органайзери через Amazon та Walmart по 180 доларів.

Фото: Stealtho

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Мозг не видит смысловой разницы между устной и письменной речью

Семантическая репрезентация текста в головном мозге не зависит от того, читают его или слушают. Это выяснили американские ученые, которые попросили участников своего фМРТ-эксперимента прочитать и прослушать одну и ту же историю, а затем сравнили активность их мозга

В Дании осуществлен первый рейс полностью электрического парома

Полностью электрический паром «Эллен» 15 августа 2019 года совершил первую перевозку в Дании между портом Сёбю на острове Эрё и Фюнсхав на острове Альс.

Future Lab X відкриває другий потік на тему освіти

До 10-ї конференції Future Lab Dentsu Aegis Network Ukraine відкриває другий потік виступів Learn, де будуть обговорюватися важливі питання освіти дорослих, філософії lifelong learning, нових інструментів корпоративної освіти і необхідних цифрових навичок в сучасному суспільстві.