PR-Агенція PRP в Україні стає Be—it

Агенція PRP в Україні, один із лідерів українського комунікаційного ринку, розпочинає свою нову історію. Нову історію із новою назвою: PRP в Україні стає Be—it [Бі—іт].

В основу нової назви агенції ми заклали наше життєве кредо — створювати реальність, в якій ми самі хочемо жити. Бути тим, ким прагнемо бути. Мати позицію і відстоювати її. Бути надією та натхненням для інших. Діяти як лідери, яких самі поважаємо. Прагнути залишити свій слід в історії бізнесу, суспільства, країни.

Що ж до нового бренду — ми вдячні довголітньому партнеру і колезі по ринку Андрію Федоріву і його команді, що підійшли з натхненням і любов’ю до створення лого та айдентики, на основі вимріяної нами назви. Колеги знайшли відповідне і унікальне для нас позначення цього важливого шляху у вигляді обов’язкового тире між словами у назві, а також у вигляді ліній – в логотипі та айдентиці. Лінії кожен може заповнити своїми діями, словами, нотами, формами і фарбами, але головне – змістом.

«Останні 12 років — це була натхненна подорож під назвою PRP. За цей час ми впроваджували міжнародні стандарти комунікацій на українському ринку, створювали інноваційні стратегічні платформи і практики, плекали довіру до наших клієнтів, завжди старались своїми проектами додавати гордості за нашу країну. За цей час постала згуртована команда експертів, керівників і консультантів практик, яка дуже любить свою справу і вже давно працює разом, створюючи найкращу синергію знань, талантів і спільного досвіду. Але ми і змінились за останні кілька років. З досвідом Революції гідності ми ще більше переймаємось тим, який слід ми нашою справою залишимо для України і світу. Прийшло розуміння, що неможливо вести бізнес як зазвичай, тому з українського бізнесу вийшли російські партнери, і українські – з російського. Я дякую нашим партнерам за бренд PRP, за довіру та за можливість усі ці роки бути самими собою і відстоювати власну позицію. А в нашій новій назві кажемо: Be—it, прагнемо творити нову реальність для нас і для країни. І будемо намагатись щодня жити у нашому кредо», — Наталя Попович, президент компанії Be—it.

«Працюючи на українському ринку, ми йшли не тільки в ногу з ринком, але й створювали нові тренди. Ми відкривали нові практики, які створювали попит на нові послуги в Україні  – Place ID — для розвитку інвестиційного та туристичного потенціалу міст та регіонів, Employer ID  — для роботи з брендом роботодавця та залученням співробітників у комунікації компаній, Healthcare Hub – для фокусних комунікацій в сфері охорони здоров’я. Ми створили та розвивали власні платформні проекти: Чорноморський Економічний Форум, Київський Форум з питань бренду роботодавця та залучення (KEBEF), і й надалі ми вже як Be—it будемо працювати над тим, щоб створювати історії для наших клієнтів, для суспільства, для держави, для нас самих, історії, які будуть наповнені змістом та актуальністю», — Наталя Ольберт-Сінько, директор компанії  Be—it.

 

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Пристрою віртуальної реальності довелося навчитися розпізнавати ялинки

Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці.

Регулярные походы в музей снизили смертность среди британских стариков

Пожилые люди живут дольше, если увлекаются искусством - ходят в театры и музеи. Причем, по оценкам британских ученых, чем чаще они это делают, тем ниже среди них смертность.

В США изобрели летающий робот-пылесос

Американский инженер превратил робот-пылесос в трехвинтовой дрон-уборщик, способный перелетать через препятствия на своем пути, а также перемещаться между этажами.