Пристрою віртуальної реальності довелося навчитися розпізнавати ялинки

Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці. Робити це, однак, слід з обережністю і лише оновивши програмне забезпечення. А необхідність в цьому оновленні виникла після того, як вогники новорічних гірлянд змусили прилад «загубити» власні контролери руху.

Шоломи віртуальної реальності Oculus відслідковують положення контролерів руху за їх LED-підсвіткою. Проте, коли на ялинці поряд горять власні LED-лампочки, програма починає плутати контролер з ялинкою.

Відтак, розробникам Oculus довелося створити спеціальний алгоритм, здатний розпізнавати, які лампочки «рідні», а які належать зовнішньому об’єкту. Цей алгоритм відсіює джерела світла, що розташовані не під тим кутом, на периферії поля зору або надто далеко.

Втім, здатність відрізнити ялинку від контролера ще не гарантує вам того, що ви не впишетеся прямо в деревце, граючи у віртуальні ігри прямо у вітальні. Для цього передбачена запобіжна система, яка дозволяє окреслити навколо себе віртуальний бар’єр, що почне світитися, якщо ви наблизитеся до краю «безпечної зони».

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Регулярные походы в музей снизили смертность среди британских стариков

Пожилые люди живут дольше, если увлекаются искусством - ходят в театры и музеи. Причем, по оценкам британских ученых, чем чаще они это делают, тем ниже среди них смертность.

В США изобрели летающий робот-пылесос

Американский инженер превратил робот-пылесос в трехвинтовой дрон-уборщик, способный перелетать через препятствия на своем пути, а также перемещаться между этажами.

Гіпнотична мелодія солодкоголосих… лондонських автобусів

З наступного року деякі з лондонських електричних автобусів видаватимуть додатковий шум, їдучи на низькій швидкості.