Сучасний українець: який він?

«Так, ми розуміли, що це відкритий соціальний конкурс. Тим не менше Втім, нам було цікаво взяти у ньому участь, і розібратися у питанні, «що робить нас, українців, унікальними?». Подіями останніх часів наші громадяни довели, що вони не відступають перед неможливим. Це ми і прагнули донести у своїй роботі», – коментує кампанію директор по роботі з клієнтами агентства Олена Галаган.

  

Credits

Havas Worldwide Ukraine

Креативний директор Максим Артеменко

Арт-директор Максим Назаров

Копірайтер Павла Кротик

Директор по роботі з клієнтами Олена Галаган

Екаунт-менеджер Наталя Блажкун

 

 

 

 

 

 

 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Future Lab X відкриває другий потік на тему освіти

До 10-ї конференції Future Lab Dentsu Aegis Network Ukraine відкриває другий потік виступів Learn, де будуть обговорюватися важливі питання освіти дорослих, філософії lifelong learning, нових інструментів корпоративної освіти і необхідних цифрових навичок в сучасному суспільстві.

Индийская компания разработала рюкзак для сельских школ – со встроенной партой

В Индии и по сей день около 40 миллионов школьников в возрасте от 6 до 14 лет посещают школы, в которых катастрофически не хватает парт и стульев.

Ученые создали робошорты, в которых проще бегать и ходить

Исследователи из Гарварда разработали новый экзокостюм. В нем человек чувствует себя на несколько килограмм легче во время ходьбы или бега.