У червні в Києві відбудеться 146 Startup Battle

Startup.Network запрошує приєднатися до 146 Startup Battle, який відбудеться у київському бізнес-центрі «Senator» 19-го червня. Мета заходу – допомогти перспективним підприємцям знайти інвестора і дати відповідь на найголовніше запитання інвесторів та бізнес-ангелів – у що вкласти гроші.

Участь у Startup Battle безкоштовна для одного представника відібраних стартапів. Щоб подати заявку, потрібно зареєструвати Startup, заповнити Анкету на сторінці події: https://battle.startup.network/events/391959/

Реєстрація триватиме до 12-го червня.

На заході в кожного учасника є 3 хвилини на презентацію та 3 хвилини на те, щоб відповісти на питання журі. Переможцем стане стартап, який набере найбільшу кількість балів за результатами онлайн-голосування суддів.

146 Startup Battle складатиметься з двох етапів:

З 17:00 до 18:00 – панельна дискусія;

З 18:00 до 18:15 – перерва на каву;

З 18:15 до 20:00 – презентації стартапів.

Тим, хто ще не готовий презентувати свій стартап, в пошуках ідеї для стартапу, або шукає у що інвестувати, організатори пропонують завітати у якості гостя.

Квитки для гостей за посиланням.

Час заходу: 19 червня, 17:00 — 20:00.

Адреса: Київ, бізнес-центр «Senator», вул. Московська, 32/2, 16 поверх, офіс KPMG.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Пристрою віртуальної реальності довелося навчитися розпізнавати ялинки

Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці.

Регулярные походы в музей снизили смертность среди британских стариков

Пожилые люди живут дольше, если увлекаются искусством - ходят в театры и музеи. Причем, по оценкам британских ученых, чем чаще они это делают, тем ниже среди них смертность.

В США изобрели летающий робот-пылесос

Американский инженер превратил робот-пылесос в трехвинтовой дрон-уборщик, способный перелетать через препятствия на своем пути, а также перемещаться между этажами.