Українці розробили бездротову зарядку і зібрали понад $90 000 на Kickstarter

Українці розробили бездротову зарядку Wyrex, яка зібрала на Kickstarter понад 92 тисячі доларів. Це на 62 тисячі більше, ніж планували розробники продукту.

За даними краудфандингової платформи, інвестори вже замовили 300 зарядок зі знижками – по 59 та 69 доларів за кожну. Ще є можливість придбати продукт за зниженою ціною – 79 доларів, адже після старту продажів зарядне буде коштувати від 129 доларів.

За допомогою індуктивної Qi-системи Wyrex може заряджати до чотирьох пристроїв одночасно: два смартфони (iOS чи Android), Apple Watch та AirPods.

Також розробники зазначають, що Wyrex заряджає пристрої втричі швидше, ніж звичайні зарядки.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В діджитал ері кібербезпека стає запорукою успіху або краху

Якщо у фізичному просторі ми закриваємо двері будинків і встановлюємо сигналізацію чи охорону від злодіїв, захищаємося від хвороб, миючи руки, проходячи профілактичні медогляди і здаючи аналізи, то в кіберпросторі ми все ще поводимося як наївні туристи.

Нейросети NVIDIA превратили набросок в фотореалистичное изображение

Компания NVIDIA представила GauGAN — программу, которая умеет превращать наброски в фотореалистичные изображения. В основе ее работы — генеративно-состязательные нейросети, которые обучались на миллионе изображений пейзажей.

Роборуку научили выполнять простые действия с незнакомыми предметами

Американские инженеры научили роботизированный манипулятор распознавать незнакомые объекты определенных классов и главные части их строения, а также выполнять типовые задачи.