Українська 3D-студія отримала три нагороди на міжнародному конкурсі APEX Awards

Українська 3D-студія Magic Innovations здобула три нагороди APEX Awards. Цю премію вручають компаніям за їхні досягнення у впровадженні інтерактивних технологій та створенні контенту. Церемонія нагородження відбулась у Лас-Вегасі 27 березня.

Зокрема, українська компанія отримала гран-прі в номінації «Контент Року» та золото в категорії «Транспорт» за роботу для Saudi Airlines.

Також студії вручили срібло в номінації «Hospitality» за відеодекорації для весілля.

«Був неймовірний ефект, коли нас тричі викликали на сцену. Було відчуття, що ми просто порвали ринок США. Нас вразив коментар одного з суддів конкурсу: «У номінації українців, це було не змагання. Це було побиття. У своїх роботах, вони на голову вище за інших учасників»», – кажуть в Magic Innovations.

Засновник Magic Innovations Остап Хитрук з нагородами

Українська компанія працює на ринку з 2008 року. За цей час встигли попрацювати над проектами у 22 країнах. Нині студія готує проект для найвищого хмарочосу світу – Бурдж Халіба, що в Дубаї.

Цього року фіналістів премії APEX Award обирала незалежна група з 15 експертів галузі та журналістів. У конкурсі брали участь 112 компаній з 13 країн, які боролися за першість в 12 основних категоріях / номінаціях.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Нидерландах разработали велосипед с системой курсовой устойчивости

Нидерландские инженеры разработали электрический велосипед, оснащенный системой стабилизации во время езды. Она способна определять, что велосипед переходит в нестабильное положение, после чего меняет угол поворота руля

Самошнурующиеся кроссовки Puma ищут бета-тестеров

Компания Puma недавно анонсировала выпуск кроссовок «Fi» («Fit Intelligence»), которые поступят в продажу весной следующего года. Но вначале их предстоит хорошенько протестировать.

Американская полиция берет на вооружение приемы Бэтмена

Американские полицейские начали вооружаться устройствами, которые стреляют веревкой, способной повязать злоумышленника в мгновение ока.