Українська краудфандинг-платформа GoFundEd увійшла до ТОП-10 соціальних ініціатив Європи

Українська краудфандингова платформа GoFundEd увійшла до десятки фіналістів European Social Innovation Competition 2018. Про це повідомляє Cause.

GoFundEd – перша онлайн краудфандингова платформа, присвячена освітній системі. Ініціатива дозволяє школярам та викладачам збирати кошти на необхідні покращення в школах.

European Social Innovation Competition 2018 — конкурс інноваційних суспільних проектів, участь в якому можуть брати організації країн ЄС та тих держав, які долучилися до співпраці в рамках програми «Горизонт 2020». Три найкращі проекти отримають 50 тис. євро від Європейської Комісії на подальшу розробку своїх ідей.

Цього року на конкурс було подано 729 заявок із 39 країн світу. Крім України, до фіналу потрапили ініціативи Греції, Австрії, Іспанії, Угорщини, Словенії, Німеччини, Італії, Румунії та Швеції.

Переможців оголосять 8 листопада в Брюсселі.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

NASA запустило новый онлайн-ресурс для «внеземных» видеоматериалов

Космическое агентство официально запустило новый сетевой ресурс, где можно просматривать и скачивать фотографии и видео космоса.

Британцы превратили электричку в водородный поезд

На железнодорожной выставке Rail Live 2019 представлен прототип первого британского водородного поезда HydroFlex.

«‎Синдром самозванца», предрассудки и стереотипы мешают карьерному росту украинок — исследование WTECH

Комьюнити для женщин-руководителей в IT и венчуре WTECH провело исследование в мае 2019 года. Оно определило, какие барьеры мешают развитию карьеры женщины. В опросе приняло участие 390 украинок.