«Укрпошта» почала співпрацю з онлайн-магазином «Rozetka»

Клієнти інтернет-магазину Rozetka відтепер можуть замовити доставку товарів до відділення «Укрпошти». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова «Укрпошти» Ігор Смелянський.

«Поки це лише доставка для певного асортименту. Головне обмеження – не крихке і не важке», – додав у коментарі Retailers представник Rozetka Євген Глазов.

За його словами, термін доставки в обласні центри становить +1 день, у районні центри +2 дні, села +3 – 5 днів.

Мета співпраці з державним підприємством – розширити аудиторію.

«У сільській місцевості проживає близько 13 мільйонів людей, які через «Укрпошту» отримають доступ до інтернет-магазину «Розетка», – пояснює Глазов.

За даними Смелянського, 80% відділень «Укрпошти» розташовано у селах і містах з населенням до двох тисяч осіб, де немає банків.

Зазначимо, «Укрпошта» охоплює 11 500 відділень, в той час як її головний конкурент «Нова пошта» – 2 300. Через підвищення тарифів останньої учасники ринку e-commerce й почали шукати альтернативу.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В США робота новой конструкции в ходе испытаний сбросили с вертолета.

Американская компания Squishy Robotics провела испытания своего робота, сбросив его с вертолета, находившегося на высоте 183 метра.

Ключ-брелок автомобилей Ford: теперь с антихакерским режимом

Европейский отдел компании Ford надеется усложнить жизнь хакерам, выпустив ключ-брелок, который «засыпает», когда им не пользуются.

Искин мобильной платформы Zillow готов создать 3D-тур по дому для каждого

Брокеры и все, кто продают недвижимость на платформе Zillow, теперь могут предложить потенциальным покупателям 3D-тур по дому. Причем эту услугу Zillow предоставляет для своих пользователей бесплатно.