UNIT Factory пропонує зіграти з чат-ботом та виграти подорож до NASA

UNIT Factory запустили ігрового чат-бота «Boto Sapiens», який ставить питання про космос. Гравець, який відповість правильно на найбільшу кількість запитань, здобуде головний приз – подорож до NASA Kennedy Space Center (США).

Поспілкуватися з «розумним» ботом можна у месенджерах Facebook і Telegram. Гравці з Facebook, які наберуть 42 і більше балів, зможуть взяти участь у розіграші 15 телескопів.

Гра триватиме до 6 листопада, а 13 листопада оголосять ім’я переможця. Останньому оплатять візу США, переліт туди й назад, 5 днів проживання та харчування.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Пристрою віртуальної реальності довелося навчитися розпізнавати ялинки

Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці.

Регулярные походы в музей снизили смертность среди британских стариков

Пожилые люди живут дольше, если увлекаются искусством - ходят в театры и музеи. Причем, по оценкам британских ученых, чем чаще они это делают, тем ниже среди них смертность.

В США изобрели летающий робот-пылесос

Американский инженер превратил робот-пылесос в трехвинтовой дрон-уборщик, способный перелетать через препятствия на своем пути, а также перемещаться между этажами.