В Україні запустили безкоштовний додаток «Сортуй», який допомагає користувачу розібратись, як правильно сортувати сміття. Розробники сподіваються, що їхній застосунок наблизить українців до життя в режимі «zero waste».

Програма оперативно визначає тип сміття, розповідає, як його підготувати до переробки, і, врешті, допомагає знайти найближчу станцію сортування. До того ж, «Сортуй» повідомляє про зміни в правилах утилізації відходів. Додаток доступний для завантаження в Google Play та App Store.

Розробники зазначають, що карта місць, куди можна здати відходи на переробку, поки є лише для столиці. Однак це не привід для жителів інших міст опускати руки. Кожен може повідомити творцям проекту про пункти прийому вторсировини свого міста, а ті обов’язково ці місця додадуть.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Android-смартфоны научились отключать отвлекающие приложения

Компания Google выпустила функцию для Android-смартфонов, позволяющую пользователю временно отключать отвлекающие его приложения и не получать уведомления от них.

Air France начала испытания аэродромного багажного роботягача

Французская авиакомпания Air France приступила к испытаниям автономного аэродромного багажного тягача AT135 Autonom Tract, который занимается перевозкой багажа пассажиров от пункта сортировки к самолетам для погрузки.

Amazon и Футбольная лига будут прогнозировать травмы в виртуале

Платформа Amazon Web Services и Национальная футбольная лига США объединили усилия, чтобы проводить компьютерные симуляции футбольных матчей.