В Україні запустили безкоштовний додаток «Сортуй», який допомагає користувачу розібратись, як правильно сортувати сміття. Розробники сподіваються, що їхній застосунок наблизить українців до життя в режимі «zero waste».

Програма оперативно визначає тип сміття, розповідає, як його підготувати до переробки, і, врешті, допомагає знайти найближчу станцію сортування. До того ж, «Сортуй» повідомляє про зміни в правилах утилізації відходів. Додаток доступний для завантаження в Google Play та App Store.

Розробники зазначають, що карта місць, куди можна здати відходи на переробку, поки є лише для столиці. Однак це не привід для жителів інших міст опускати руки. Кожен може повідомити творцям проекту про пункти прийому вторсировини свого міста, а ті обов’язково ці місця додадуть.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Instagram не будет показывать количество лайков под постами в 6 странах

С 18 июля Instagram скрывает количество лайков под постами в шести странах мира: Австралии, Новой Зеландии, Ирландии, Италии, Японии и ...

Разработан искин, способный заполнять пробелы в изображениях

Некоторые из самых впечатляющих изображений, сгенерированных машиной, являются чем-то таким, что мы не замечаем вовсе.

Илон Маск и его компания Neuralink собираются сделать импланты в мозг обыденностью

Компания Илона Маска Neuralink занимается разработкой мыслеуправляемого интерфейса и подключением мозга к машине. На днях они впервые явили публике то, над чем именно они сейчас работают.