Вічні канцтовари Nuka зібрали на Kickstarter понад $30 000

Вічні канцтовари Nuka, які розробили українські студенти, зібрали на Kickstarter понад 32 тисячі доларів за кілька днів. Це на 12 тисяч доларів більше, ніж було заплановано.

Користувачам платформи пропонують придбати блокнот, який неможливо порвати, та олівець, який неможливо списати. Блокнот виготовлений із суміші синтетичного паперу і пластмаси. В ньому можна писати звичайною ручкою, а стирати старі записи антисептиком для рук і серветкою. Олівець створений зі сплаву п’яти металів. Пише завдяки процесу окислення. Стерти напис можна звичайною гумкою.

Ціна набору стартує від $59.

Фото: itcluster.lviv.ua

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Пристрою віртуальної реальності довелося навчитися розпізнавати ялинки

Тим, хто на Різдво отримав під ялинку пристрій віртуальної реальності Oculus, певно, що схочеться приміряти його прямо там на місці.

Регулярные походы в музей снизили смертность среди британских стариков

Пожилые люди живут дольше, если увлекаются искусством - ходят в театры и музеи. Причем, по оценкам британских ученых, чем чаще они это делают, тем ниже среди них смертность.

В США изобрели летающий робот-пылесос

Американский инженер превратил робот-пылесос в трехвинтовой дрон-уборщик, способный перелетать через препятствия на своем пути, а также перемещаться между этажами.