Від Радіо Мелодія до Мелодії FM. Повний ребрендинг радіостанції

Отже, з новим ефіром та логотипом, одна з найбільших мереж в Україні «Мелодія FМ«, вийшла до слухача також і з новим слоганом. «Радіо для гарного настрою».  Оновлену радіостанцію слухають  українці у 42-х  містах. Формат радіостанції передбачає емоційне позиціонування, що у свою чергу робить радіостанцію доволі легкою і приємною для сприйняття. Музичний ряд цілком підтверджує головну ідею нової Мелодії — це активна, ритмічна, переважно швидка і дуже оптимістична поп-  та диско-музика.

Віталій Дроздов, генеральний продюсер «ТАВР-Медіа» : «Сьогодні продуктова конкуренція на радійному ринку доволі висока, тому ми прийняли непросте для себе рішення піти шляхом емоційного позиціонування продукту. Тобто, створити радіостанцію, яка б музично, а також у всіх своїх елементах чітко співпадала із розумінням гарного настрою. Сьогодні нам цього явно не вистачає, адже поганих новин досить багато, тому противага просто необхідна. Сьогодні «Мелодія FM» —  це про оптимізм, любов до життя тут і зараз, про здоровий життєвий драйв та енергію.».

Аудиторія оновленої  «Мелодії FM» —  дорослі люди у віці 35-50 років, котрі ведуть активний спосіб життя, працюють, заробляють і можуть та вміють витрачати. Голова правління «ТАВР-Медіа» Ігор Чернишов: «Зараз дуже важливо безпомилково орієнтуватись на слухача, тому ми провели чимало досліджень, вивчаючи потреби активної аудиторії. Вибір у цих людей зараз чималий, проте на сьогодні «Мелодія FM« демонструє впевнений ріст. Отже, продукт, який сповідує сьогодні оптимізм, віру, впевненість та енергію до життя, явно актуальний.». 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Германии запускается первая беспилотная автопарковка

Немецкие компании Daimler и Bosch получили от властей Германии разрешение на полноценную эксплуатацию сервиса беспилотной парковки без участия людей

В Израиле сконструировали жилет для собак с виброкомандами

Израильские инженеры собрали жилет и пульт управления собакой, передающие команды животному через вибрацию.

Искин превращает селфи в классические портреты

Сайт aiportraits.com предлагает всем желающим ознакомиться с технологией, созданной в лаборатории IBM Watson. Она делает из фотографии портрет «маслом», «акварелью» или «тушью».