Вперше в Україні 1+1 media задіяла унікального робота для зйомок ролика проекту «Люди проти машин»

1+1 media вперше в Україні задіяла унікального робота для підготовки проекту-екперименту «Mind Contest: Люди проти машин», який анонсували 19 листопада. Роботизований робот-кран «Bolt», який розробила британська компанія «Mark Roberts Motion Control», був використаний під час зйомки проморолика. Відбулось це під наглядом співзасновників «To Be Production» Івана Рижака та Дениса Акулова, офіційних представників компанії, які і привезли в Україну «Bolt».

«Підготовчого дня не було, проте зйомка усього ролику, з урахуванням часу на програмування робота та зйомки сцен за його участі, зайняла усього 10 годин», − прокоментував Іван Рижак.

Завдяки роботу команді «1+1 Промо», яка займалась зйомками ролика, вдалось захопити зображення з чітким фокусом та складним рухом камери, зняти одним кадром усіх п’ятьох акторів, які, за сюжетом, сидять за столом, що неможливо було би здійснити вручну чи в будь-який інший спосіб.

«Робот «Bolt» може переміщати на рейках встановлену на ньому камеру зі швидкістю до 4,5 м/сек. та обертати на своїх шести осях на швидкості до 270/сек. та до 360/сек. По суті, він може буквально стежити за об’єктами, що падають або швидко рухаються, при цьому тримаючи їх у фокусі. Переміщення відбувається максимально точним. Так, під час зйомок проморолика камера раз за разом проходила на відстані кількох міліметрів від об’єктів, розташованих на столі», – прокоментував Денис Акулов.

Крім цього, робот виконав не лише операторську функцію, а й став повноцінним учасником знімального процесу, виконавши у ньому роль головного антагоніста для прерола проекту.

Нагадаємо, що проект-експеримент «Mind Contest: Люди проти машин», ініційований групою 1+1 media, прагне провести змагання між командою людей та нейромережі, аби з’ясувати, чи здатен штучний інтелект перевершити людський у креативності.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

В Україні зняли соціальну рекламу, яка закликає перенести святкування Різдва на 25-те грудня

19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

Бренд – поняття суспільне. Теми, тенденції та уроки Eurobest-2019

Цьогорічні роботи Eurobest показали, що бренди наразі відмовляються від кампаній, розрахованих на швидкий але короткочасний успіх, та поверхневих спроб «присусідитися» до актуальних питань.