Вперше в Україні 1+1 media задіяла унікального робота для зйомок ролика проекту «Люди проти машин»

1+1 media вперше в Україні задіяла унікального робота для підготовки проекту-екперименту «Mind Contest: Люди проти машин», який анонсували 19 листопада. Роботизований робот-кран «Bolt», який розробила британська компанія «Mark Roberts Motion Control», був використаний під час зйомки проморолика. Відбулось це під наглядом співзасновників «To Be Production» Івана Рижака та Дениса Акулова, офіційних представників компанії, які і привезли в Україну «Bolt».

«Підготовчого дня не було, проте зйомка усього ролику, з урахуванням часу на програмування робота та зйомки сцен за його участі, зайняла усього 10 годин», − прокоментував Іван Рижак.

Завдяки роботу команді «1+1 Промо», яка займалась зйомками ролика, вдалось захопити зображення з чітким фокусом та складним рухом камери, зняти одним кадром усіх п’ятьох акторів, які, за сюжетом, сидять за столом, що неможливо було би здійснити вручну чи в будь-який інший спосіб.

«Робот «Bolt» може переміщати на рейках встановлену на ньому камеру зі швидкістю до 4,5 м/сек. та обертати на своїх шести осях на швидкості до 270/сек. та до 360/сек. По суті, він може буквально стежити за об’єктами, що падають або швидко рухаються, при цьому тримаючи їх у фокусі. Переміщення відбувається максимально точним. Так, під час зйомок проморолика камера раз за разом проходила на відстані кількох міліметрів від об’єктів, розташованих на столі», – прокоментував Денис Акулов.

Крім цього, робот виконав не лише операторську функцію, а й став повноцінним учасником знімального процесу, виконавши у ньому роль головного антагоніста для прерола проекту.

Нагадаємо, що проект-експеримент «Mind Contest: Люди проти машин», ініційований групою 1+1 media, прагне провести змагання між командою людей та нейромережі, аби з’ясувати, чи здатен штучний інтелект перевершити людський у креативності.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Єдність починається з культури: в Україні створено платформу культурно-креативної колаборації

В Україні стартувала програма креативної колаборації «Культура зближує. Культура об’єднує. Культура збагачує», розроблена Українським культурним фондом спільно з офіційним Представництвом ...

Шведские свитера знают, у кого был тяжелый день (и кого надо утешить булочкой)

Сеть магазинов 7-Eleven в Швеции выдала персоналу рождественские свитера, способные анализировать состояние покупателей.

Французская компания 3D-печати предлагает «вылечить» сломанные игрушки

В это Рождество будут куплены миллиарды игрушек. Но каждая из них – потенциальная экологическая катастрофа, ведь ежегодно по всему миру еще два миллиарда игрушек выбрасывают.