Абетка австралійських тварин: види під загрозою

Австралійська дика природа не схожа на жоден інший куточок світу. Більше 84% тварин та рослин Австралії можна побачити лише там. Проте за ці два століття колонізації європейцями люди та природні катастрофи призвели до того, що вимерлих видів в Австралії також більше, ніж будь-де.

І хоча природоохоронці докладають всіх зусиль, щоб зберегти види-ендеміки Австралії, ситуація для, скажімо, папужки золоточеревого, або орхідеї-павука, чи потору Гілберта, залишається невтішною.

Тому австралійська страхова компанія Budget Direct створила серію постерів, присвячених диким тваринам та рослинам Австралії, які ризикують невдовзі зникнути назавжди. Постери мають вигляд ілюстрованої абетки, дані для якої було взято із Закону Австралії про охорону природи та підтримку біорізноманіття.

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

Лондонців запросили пооблизувати стіни… будиночка-іглу з пивного льоду

На спорудження цього іглу пішли «цеглинки» з 1000 літрів замороженого в каменюку пива.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...