Агентство Havas Ukraine розробило айдентику для Одеського художнього музею

Цього року компанія Havas Сreative Group Ukraine відзначає 25-річний ювілей. Тож команда агентства Havas Ukraine, що входить до групи, вирішила зробити собі оригінальний подарунок — зайнятися некомерційним проектом для душі та розробити новий фірмовий стиль для Одеського художнього музею.

Основним завданням агентства стало не просто оновити стиль музею, а зробити його привабливим для молоді, популяризувати мистецтво в умовах сучасного прогресивного світу, розмовляти з сучасними людьми зрозумілою їм візуальною мовою.

«Музеї, як інститути соціальної пам’яті, мають розвивати власну унікальну візуальну комунікацію, аби привертати увагу аудиторії різного віку та викликати інтерес серед інших варіантів проведення дозвілля.  Саме тому ми запропонували Одеському художньому музею оновити їхній візуальний стиль», — каже Юрій Когутяк, PDG Havas Creative Group Ukraine.

В оновленому логотипі поєднано морську хвилю з одним із головних елементів образотворчого мистецтва — золотим перетином. Таким чином команда підкреслила місце розташування музею та натякнула на його спеціалізацію.

«На нашу думку, новий стиль точно не залишить байдужими молодь, і відвідування художніх виставок стане більш популярним, як, скажімо, поїздки на музичні фестивалі», — говорить Тетяна Сахнюк, Managing Director Havas Ukraine.

«З одного боку представлений логотип відноситься до класичного художнього напряму, з іншого — це мінімалізм, який є трендом на сьогодні. Таке поєднання дозволить нам спілкуватися з аудиторією її мовою і символізує для нашого музею етап постійних позитивних змін», — коментує Олександр Ройтбурд, директор Одеського художнього музею.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

LEGO делает редизайн британских достопримечательностей

LEGO Group решила приукрасить своими кубиками ряд известных британских достопримечательностей. Показать их глазами детей, так сказать.

Новое слово в мире селфи: компания Apple всерьез решила запатентовать «слоуфи»

Когда на прошлой неделе Apple впервые заговорила о «слоуфи» во время своей презентации, многие восприняли это как шутку.

Первая за 30 лет рекламная кампания LEGO предлагает детям переосмыслить мир

В нее среди прочего входит рекламный ролик, изображающий погоню охотника с луком и стрелами за белым кроликом.