Божевільні подарунки Periscope: можна ненавидіти, але не можна забути

Креативна агенція Periscope вирішила у цей святковий час зробити наше життя простіше, склавши список подарунків, які отримувач неодмінно або полюбить всім серцем, або зненавидить настільки, що ладен буде власноруч розтрощити.

Цей асортимент під назвою «Hassliebe» (що в перекладі з німецької означає «любов/ненависть») абсолютно точно не залишить нікого байдужим. Адже, на думку Periscope, краще вже ненависний подарунок, аніж щось, що роками збиратиме пилюку десь у найтемнішому кутку шафи чи (боже збав!) буде передароване далі якомусь нещасному.

До списку подарунків входять 14 речей, і до кожної з них додано окрім цінника ще й пояснення, чому це може сподобатися або не сподобатися. Відкриває його весь у блискітках шолом Боби Фетта із «Зоряних воєн». Але це ще дрібниці. Серед подарунків є: штани з кондиціонером, парфуми із запахом житнього хліба, накладна борода зі справжнього людського волосся, стільці для собак, гаманці для бананів, келихи у формі пластикових стаканчиків…

Переглянути весь список можна тут.

Жарти жартами, але, як зазначив креативний директор Пітер Ніколсон, у цього кумедного списку є загалом серйозне підґрунтя:

«Цей список унікальних подарунків призначений, насамперед, тим, хто не хоче, щоб подарунок від нього забули або він залишився непоміченим. Коли отримувач розпакує оце, байдужим він однозначно не залишиться».

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

Лондонців запросили пооблизувати стіни… будиночка-іглу з пивного льоду

На спорудження цього іглу пішли «цеглинки» з 1000 літрів замороженого в каменюку пива.

Що важливіше за гроші? Вочевидь, їжачки (принаймні для нідерландців)

Staatsloterij, найбільша лотерея Нідерландів, нещодавно випустила свою святкову кампанію від TBWA\Beboko.