Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

Німецька компанія Brita, відома своїми водоочисними системами, випустила невеличку колекцію «Найогидніших гидких светрів» (The Ugliest Ugly Sweaters). Зроблені вони великою мірою з переробленого одноразового пластика. Ця кампанія покликана привернути увагу до тієї загрози для екології, яку становлять пластикові відходи.

Кожен з цих светрів на 80% складається із вторинної сировини, зокрема з переробленого пластику (40%).

Рекламна агенція McGarryBowen спеціально для цієї ексклюзивної серії у 500 светрів створила малюнки, на яких зображена мертва риба, змучені білі ведмеді та танення льодових шапок.

Момент для светрів зараз як ніколи слушний, адже так звані «гидкі светри» стали для Америки національною тенденцією, заради якої люди готові витрачати мільйони доларів. І численні бренди готові долучитися до неї з власними варіантами.

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лондонців запросили пооблизувати стіни… будиночка-іглу з пивного льоду

На спорудження цього іглу пішли «цеглинки» з 1000 літрів замороженого в каменюку пива.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...

Божевільні подарунки Periscope: можна ненавидіти, але не можна забути

Список подарунків, які отримувач неодмінно або полюбить всім серцем, або зненавидить настільки, що ладен буде власноруч розтрощити.