Дэвид Линч выпустил короткометражку о муравьях и сыре

Американский кинорежиссер Дэвид Линч презентовал 13-минутную короткометражную ленту под названием «Ant Head» – «Муравьиная голова». Об этом сообщает онлайн-издание IndieWire.

Премьера фильма состоялась в октябре этого года на Festival of Disruption в Лос-Анджелесе. Теперь его можно увидеть на YouTube-канале Sacred Bones Records.

По словам режиссера, в короткометражке задействованы «мои друзья муравьи, сыр и прочее». Для музыкального сопровождения видео использовали треки из альбома Линча – «Frank 2000» и «Woodcutters From Fiery Ships».

Короткометражка – часть промокампании для джазового альбома «Thought Gang». Дэвид Линч записал его совместно с композитором Анджело Бадаламенти еще в 90-х. Фрагменты альбома звучали в новом сезоне сериала «Твин Пикс» и в фильме «Твин Пикс: Сквозь огонь».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

7 цікавих фактів про стрічку «Поліна і таємниця кіностудії»

22 серпня в прокат вийшов українсько-бельгійсько-фрацузький фільм «Поліна і таємниця кіностудії». Стрічка розповідає про 11-річну дівчинку Поліну, яка подорожує загадковими ...

На «Оскар» від України претендуватиме стрічка «Додому»

Дебютний повнометражний фільм Нарімана Алієва «Додому» представлятиме Україну на премії «Оскар» в категорії «Міжнародний фільм». Про це повідомляється на Facebook-сторінці ...

Український прапор підіймається на нові висоти разом із Dronarium Ukraine

23 серпня, у День українського прапора, Dronarium Ukraine стане одним з найпомітніших учасників загальноукраїнського флешмобу, ініційованого Президентом України.