Дніпровська студія отримала нагороду Site Of The Day на Awwwards, CSS Design Awards і FWA

Дніпровська студія Advanced team отримала відзнаку Site Of The Day відразу на трьох конкурсах — Awwwards, CSS Design Awards і FWA. Команда брала участь в змаганнях з сайтом NewDay.

Студія працювала над проектом разом з креативною агенцією NewDay Agency. Як зазначили в Advanced team, команда замовника «вдало допрацювала ідею з метафорами і була глибоко занурена в процес».

До речі, це не перша нагорода Site Of The Day для української студії у цьому році. У червні команду відзначили на CSS Design Awards за сайт для виробника візуальних ефектів Макса Кольта, а також на Awwwards – за сайт для музичного виконавця Макса Коржа.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Недостроенный кампус Google: вид сверху

Фотографы и пилоты студии The 111th недавно опубликовали результаты аэрофотосъемки, посвященной тому, как продвигается постройка кампусов Google в Маунтин-Вью.

Заартимо вашу бабусю: студія Сергія Махно презентувала маніфест

Студія українського дизайну та архітектури Sergey Makhno Architects презентувала маніфест, у якому обіцяє заартити цілий світ. Є запитання. У якому ...

Заявки на конкурс The One Show благословит настоящий перуанский шаман

Исходя из того, что немного удачи никогда не помешает, агентство Lanfranco & Cordova решило заручиться поддержкой мистических сил.