Як журналістам захистити себе від крадіжки контенту. Всесвітня організація інтелектуальної власності проведе семінар у Києві

26 листопада 2019 року у київському iHUB відбудеться IP семінар для журналістів щодо захисту інтелектуальної власності. Його проводить Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO) за сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Щодо захисту відео- та аудіоконтенту, створеного продюсерами, то справи йдуть на краще. Користувачі все більше розуміють негативний вплив від споживання нелегального контенту і шукають, де подивитися чи послухати законно. Окрім цього, стає більше прецедентів блокування такого контенту і притягнення до відповідальності його розповсюджувачів.

Що ж до журналістської інтелектуальної власності — тут залишається багато відкритих питань. У час постправди та фейків важливо бути озброєним знаннями, щоб не стати жертвою крадіжки контенту та вміти відрізнити легальний контент від піратського, чи ще гірше — самому через незнання не стати співучасником порушення авторських прав.

Про міжнародну практику боротьби з порушенням прав інтелектуальної власності у журналістській сфері на семінарі розкажуть

Томас Діллон, юридичний радник проекту “Building Respect for Intellectual Property” Всесвітньої організації інтелектуальної власності, Женева, Швейцарія, та

Ендрю Орловські, засновник Think of X, Лондон, Великобританія.

Катерина Федорова, директор Ініціативи “Чисте небо”, розповість про ставлення до інтелектуальної власності зі сторони споживачів контенту.

Окрім ролі інтелектуальної власності у діяльності журналістів, доповідачі розкриють питання необхідності захисту прав інтелектуальної власності у ЗМІ.

Семінар буде корисний усім, хто хоча б раз був автором статті, яку скопіювали і розмістили без дозволу на сторонньому ресурсі. А також тим, хто створює унікальний текстовий контент, але не знає, як його захистити.

Усі ці питання будуть розкриті на семінарі 26 листопада у iHUB за адресою вул. Хрещатик, 10.

Подія триватиме з 10:00 до 17:45.

Мова проведення заходу – англійська із синхронним перекладом українською.

Кількість учасників обмежена.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/aLsSFihjks3tnnd77

SІлюстрація в заголовку: https://ua.depositphotos.com/

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Sergey Makhno Architects вп’яте отримала головну інтер’єрну премію країни

Студія українського дизайну ти архітектури Sergey Makhno Architects виборола гран-прі конкурсу «Інтер’єр року» за проект Дім Шкруба. Це будинок у ...

Маскот-кракен: монстр – существо общительное

Серия небольших роликов показывает его в обществе друзей. Впрочем, их общение порой омрачается… инцидентами.

Fedoriv Method – Как создавать что угодно; что угодно, но создавать

Сегодня информационный шум мешает компаниям пробиться к ушам и глазам аудитории, а высокая конкуренция ставит обязательным условием – будь не таким как все, и громко объясни чем ты лучше.