Київський театр опери і балету змінив логотип

Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва презентував новий візуальний стиль. Над логотипом працювала команда дизайн-бюро DO!, яку очолив креативний директор Віталій Мілютін.

Як повідомляють в театрі, на розробку ідеї і позиціонування знадобився майже рік. За цей час змінили чотири команди дизайнерів. Також до проекту залучили фахівців, які створюють айдентику для європейських компаній.

«Експериментували з різними формами, подачами, «іконками», шрифтами, кольорами. В нас було чітке бачення неймінгу і позиціонування», – зазначають в театрі.

Загалом, на розгляд надійшло 65 унікальних пропозицій логотипу. Варіант, який відповідає новому позиціонуванню та стратегії розвитку театру, створила команда бюро DO!.

«Ми – майданчик для створення сучасного, свіжого, сміливого театрального продукту, який є більше ніж традиційною оперою чи балетом. Ми не хочемо бути «в рамках», бути «як всі». Ми прагнемо створити «Український Бродвей»», – пояснюють свою позицію в театрі.

Фото: www.facebook.com/KievOperaTheatre

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

Лондонців запросили пооблизувати стіни… будиночка-іглу з пивного льоду

На спорудження цього іглу пішли «цеглинки» з 1000 літрів замороженого в каменюку пива.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...