LAYERS накопичені протягом десятиріччя

LAYERS (шари) — термін знайомий всім графічним дизайнерам, функція присутня в усіх графічних програмах в тому чи іншому вигляді. Саме з шарів формується фінальне зображення — з'являється дизайн.

 Для нас слово LAYERS має більш широке значення. Це всі дні, місяці і роки, які ми присвятили дизайну, всі події, які трапились і вплинули на нас і на наші роботи. LAYERS — це талановиті люди, з якими ми зустрілися або познайомились заочно, чиї роботи схвилювали нас і навчили чомусь. LAYERS — це середовище, в якому ми живемо і працюємо. LAYERS — це ідеї, в які ми віримо, які комбінуємо, переосмислюємо і якими ділимось.

 Вхід безкоштовний.

Відкриття — 18-го червня о 18-й годині.

Адреса арт-галереї Худграф:

м. Київ, вул. Володимирська, 65.

 В експозиції буде представлена приватна колекція подарунків від дизайнерів з усього світу: комерційні та художні роботи, самореклама та індивідуальні розробки.

 Впродовж всіх 4-х днів виставки заплановані екскурсії для відвідувачів. Графік екскурсій буде опубліковано згодом.

Про Студію графічного дизайну Юрка Гуцуляка

gstudio.com.ua

behance.net/yurko

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Видео в честь 40-летия Гонконгского балета: яркие краски, боевые искусства и китайские бабушки

Гонконгский балет к своему 40-летнему юбилею снял видео, в котором его коллектив протанцевал по всему Гонконгу. Танцоры грациозно забивают мячи в баскетбольные кольца и демонстрируют приемы кунг-фу, а бабушки-фанатки машут им помпонами.

Мы часто говорим о глобальном потеплении. Пришло время сыграть о нем на виолончели

Небольшая композиция In Nomine Terra Calens («Посвящение нагревающейся Земле») была создана сейсмологом Люси Джонс, которая перевела в музыку данные о температуре на Земле с 1880 года и до наших дней, чтобы показать, какими темпами движется глобальное потепление.

Мини-фильм о Башне Мурра: как вернуть к жизни мрачное напоминание о гражданской войне

Ливанская студия JPAG создала небольшой ролик под названием «Возвращение к жизни», посвященный одному из исторических зданий Бейрута. Этот ролик показывает глазами архитектора заброшенную Башню Мурра, которая была прозвана в народе «башней отчаяния».