Мічена Картка від Юрка Гуцуляка

Східна колекція Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка поповнилася новою листівкою. На цей раз, картка присвячена символу 2018 року — жовтому земляному псу.

Картка оповідає про одну з найважливіших частин собачого життя, яку люди часто лише терплять, а то й взагалі — вважають огидною. Однак для собак це насправді спілкування в тому вигляді, як вони його розуміють та цінують. І, природно, що мова йде про жовтий колір, землю та територію.

Щасливих Нових Територій — це не тільки побажання подорожувати та відкривати безмежний світ навколо, а й отримувати новий досвіт та нові знання. Стиль листівки вибудувано на контрастах: папір вторинного перероблення та золото; фізіологія та пікселі; загальна простота та вигадливий шрифт.

Спеціально для Міченої Картки було створено Мічений (Peexel) Шрифт, в якому основна ідея — це уникнення повторення ідентичних форм літер.

Більше про проект тут

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Проекти трьох українських студій потрапили до лонглистів Dezeen Award 2019

Журнал Dezeen оприлюднив лонглисти конкурсу Dezeen Awards 2019, який покликаний обрати найкращі проекти у сфері дизайну та архітектури. До списків півфіналістів ...

Винтажные шпионские игры для поклонников сериала «Очень странные дела»

В последнее время часть фанатов втянулась в игру, которую Baskin-Robbins и Netflix создали, продолжая поднятую в сериале тему русских шпионов.

Канцелярская компания Collins Stationery отметила свое 200-летие анимацией из бумаги

Чтобы показать проделанный путь, компания выпустила анимированный ролик, созданный исключительно из вырезанных вручную бумажных фигурок.