Найпрестижніше дизайн-медіа світу опублікувало проект української студії Sergey Makhno Architects

Світовий медіа-трендсетер про архітектуру Dezeen опублікував проект Shkrub House авторства української студії дизайну та архітектури Sergey Makhno Architects. Засновник і творчий керівник студії Сергій Махно збудував цей дім для своєї родини.

Dezeen – найкращий блог про архітектуру за версією газети The Independent, медіа, «без якого не можна жити», за словами The Times та найвпливовіше у сфері за оцінкою журналу Time.

Shkrub House – будинок, у якому поєднали мікс етніки з японською культурою та інноваційними технологіями. У передмісті Києва на 370 квадратних метрах звели двоповерховий будинок із солом’яним дахом та величезним вікном у всю висоту будинку. Вид з вікна виходить на українсько-японський сад із 250 тонами каміння та авторськими керамічними скульптурами майстерні Махно.

Інтер’єр проекту – у сучасному українському стилі під впливом японської філософії вабі-сабі, що знаходить красу та гармонію в неідеальному. Глиняні стіни створено за технологією прадавніх хаток-мазанок, а дерев’яні поверхні – це розібрані 11 старих покинутих хатинок. Об’єкт з-поміж інших вирізняє екологічність, а також мистецтво: тут на кожному кроці предмети сучасного українського арту та кераміки з колекції архітектора.

«Завдяки Японії я навчився любити Україну. Коли вперше її відвідав і побачив, як вони цінують свою спадщину, зрозумів, що українська культура — також надзвичайно багата, але ми не завжди вміємо її цінувати. Японія повернула мені Україну. Розплющила очі і, головне, відкрила серце тому багатству, що маю від народження, у себе вдома. Тому, я створюю український дизайн, пропущений через призму японського сприйняття прекрасного», — каже Сергій Махно.

Ознайомитись з проектом Shkrub House можна тут.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

Лондонців запросили пооблизувати стіни… будиночка-іглу з пивного льоду

На спорудження цього іглу пішли «цеглинки» з 1000 літрів замороженого в каменюку пива.

Божевільні подарунки Periscope: можна ненавидіти, але не можна забути

Список подарунків, які отримувач неодмінно або полюбить всім серцем, або зненавидить настільки, що ладен буде власноруч розтрощити.