Найпрестижніше дизайн-медіа світу опублікувало проект української студії Sergey Makhno Architects

Світовий медіа-трендсетер про архітектуру Dezeen опублікував проект Shkrub House авторства української студії дизайну та архітектури Sergey Makhno Architects. Засновник і творчий керівник студії Сергій Махно збудував цей дім для своєї родини.

Dezeen – найкращий блог про архітектуру за версією газети The Independent, медіа, «без якого не можна жити», за словами The Times та найвпливовіше у сфері за оцінкою журналу Time.

Shkrub House – будинок, у якому поєднали мікс етніки з японською культурою та інноваційними технологіями. У передмісті Києва на 370 квадратних метрах звели двоповерховий будинок із солом’яним дахом та величезним вікном у всю висоту будинку. Вид з вікна виходить на українсько-японський сад із 250 тонами каміння та авторськими керамічними скульптурами майстерні Махно.

Інтер’єр проекту – у сучасному українському стилі під впливом японської філософії вабі-сабі, що знаходить красу та гармонію в неідеальному. Глиняні стіни створено за технологією прадавніх хаток-мазанок, а дерев’яні поверхні – це розібрані 11 старих покинутих хатинок. Об’єкт з-поміж інших вирізняє екологічність, а також мистецтво: тут на кожному кроці предмети сучасного українського арту та кераміки з колекції архітектора.

«Завдяки Японії я навчився любити Україну. Коли вперше її відвідав і побачив, як вони цінують свою спадщину, зрозумів, що українська культура — також надзвичайно багата, але ми не завжди вміємо її цінувати. Японія повернула мені Україну. Розплющила очі і, головне, відкрила серце тому багатству, що маю від народження, у себе вдома. Тому, я створюю український дизайн, пропущений через призму японського сприйняття прекрасного», — каже Сергій Махно.

Ознайомитись з проектом Shkrub House можна тут.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Цифровая мода как новый сегмент фешн-индустрии

Одна из серьезных эко-проблем современного мира может быть решена созданием одежды, которая не существует.

Где находятся лучшие аттракционы мира для детей?

Австралийская страховая компания составила своеобразные карты для каждой части света, обозначив на них места, которые наверняка будут интересны детям.

Неделя лягушек в Австралии началась с ролика-триллера

Небольшой ролик, напоминающий трейлер к триллеру, с ходу предлагает зрителям разгадать тайну. В нем можно услышать лай собаки, уханье совы, рев мотоцикла и завывание сирены.