Перехрестя стихій та історій

Хмельницька область – типовий «середняк» поміж інших областей України. 12- е місце за рівнем інвестиційної привабливості, 18-те  – за індексом людського розвитку та туристична terra incognita для більшості українців, які, навіть, найвідомішу місцеву атракцію – Кам’янець-Подільський, не асоціюють з регіоном.   

Ці факти, а також те, що за своїми туристичними можливостями область є недооціненою: перше місце за заповідним фондом, численні замки, найбільша печера Європи та багато ін.. є результатом маркетингового дослідження, проведеного «Бюро Маркетингових Технологій» в процесі бренд-ідентифікації території. 

Проект територіального брендингу включав в себе також стратегічну експертну сесію, розробку позиціонування та рекламної кампанії області.

На публічній презентації за участі регіональних ЗМІ, що відбулася 12 серпня 2016 року в мітинг-залі Хмельницької ОДА, на вибір хмельничан винесено 4 варіанти бренду Хмельниччини з інтеграцією в предметне середовище: 

Варіант 1. В основу візуальної айдентики позиціонування «Перехрестя стихій та історій»  покладено окружності, що символізують все те цікаве, що має Хмельниччина – це природа, водойми та сонце і тепло землі, які побачить кожен, хто навідається у чарівні землі Хмельниччини. Також у побудову знаку закладене технічне виконання в стилі веселки, як світлого, радісного та доброго символу. 

 

 

 

 

Варіант 2. Графічний знак – самобутній. Водночас, сучасний та аутентичний, як для Хмельниччини, оскільки будова графічної частини та її вигляд є відображенням стилістики та виконання узорів, якими прикрашали вишиванки саме на Хмельниччині, і цим він додатково поєднаний з місцевістю. Легкі та цікаві кольори доповнюють цей узор, розповідаючи про багатогранність та різнобарвність Хмельниччини.

 

Варіант 3. Класичний гербовий варіант. Таку стилістику та подачу знаку використовують у Старому світі для брендування старих Європейських міст. Стиль — лаконічний, з відсиланям до історії. Але виконаний у сучасній стилістиці. На гербі маємо лаконічно зображені цікавинки Хмельниччини — замок, як уособлення замків, фортифікацій та старовинних маєтків; воду, як уособлення Дністру та багатьох невеликих річок та водоспадів; зелені пагорби як уособлення природи, її краси, зелені, та печер, які існують в цих пагорбах. Знак простий, прямо пов’язаний із Хмельницькою областю. 

 

Варіант 4. Найсучасніший з усіх варіантів. Динамічний та яскравий. Цей знак уособлює перші дві літери ХМельниччина. Одночасно, елементи, з яких побудована буква «х» є двома серцями, які перехрещуються, що символізує поєднання зелені природи, її багатств, та краси із серцями людей, які тут живуть. Така стилістика зараз дуже популярна у світі, бо дозволяє урізноманітнити весь стиль. Тобто, залишаючи ці прости форми, ми можемо наповнювати їх новим сенсом – тому будь-яка частина та елемент знаку можуть бути наповнені патерном, узором, фотографією таким чином, щоб максимально передати потрібну емоцію саме тут і саме зараз.

Он-лайн голосування за візуалізацію бренду Хмельниччини відбудеться найближчим часом на офіційному сайті Хмельницької ОДА (http://www.adm.km.ua/).

Після вибору одного з варіантів стартуватимуть туристичний портал та рекламна кампанія області.

 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В тесноте, да не в обиде: конкурс на дома, которыми можно «законопатить» пробелы в застройке

Объявлены пятеро финалистов конкурса «Большие идеи для маленьких участков». Это соревнование было объявлено ввиду того, что в Нью-Йорке есть множество слишком узких и «некондиционных» земельных участков.

Видео в честь 40-летия Гонконгского балета: яркие краски, боевые искусства и китайские бабушки

Гонконгский балет к своему 40-летнему юбилею снял видео, в котором его коллектив протанцевал по всему Гонконгу. Танцоры грациозно забивают мячи в баскетбольные кольца и демонстрируют приемы кунг-фу, а бабушки-фанатки машут им помпонами.

Мы часто говорим о глобальном потеплении. Пришло время сыграть о нем на виолончели

Небольшая композиция In Nomine Terra Calens («Посвящение нагревающейся Земле») была создана сейсмологом Люси Джонс, которая перевела в музыку данные о температуре на Земле с 1880 года и до наших дней, чтобы показать, какими темпами движется глобальное потепление.