Play на бандурі. Робота Юрка Гуцуляка здобула нагороду в США

Дизайн афіші, створений Юрком Гуцуляком для Національної заслуженої капели бандуристів України імені Григорія Майбороди, здобув золоту нагороду на міжнародному конкурсі дизайну Graphis Poster Annual 2020 (США).

Graphis — це міжнародне зібрання передового досвіду в дизайні, рекламі, фотографії та ілюстрації, що започатковане ще в 1944 році у Цюриху (Швейцарія). В 90-х роках Graphis продовжив свою роботу у Нью-Йорку (США).

У 2018 році Національна заслужена капела бандуристів України відзначила свій 100-річний ювілей. Це найбільший та найстаріший музичний колектив країни. Афіша була створена для анонсування святкового туру. Ідея навіяна українським авангардизмом, який зароджувався в той самий період часу, що й Капела, й розвивався під помітним впливом народного мистецтва. Центральним елементом дизайну є бандура зі резонансним отвором у формі кнопки Play, як натяк на інтеграцію народної та сучасної музики.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Проекти трьох українських студій потрапили до лонглистів Dezeen Award 2019

Журнал Dezeen оприлюднив лонглисти конкурсу Dezeen Awards 2019, який покликаний обрати найкращі проекти у сфері дизайну та архітектури. До списків півфіналістів ...

Винтажные шпионские игры для поклонников сериала «Очень странные дела»

В последнее время часть фанатов втянулась в игру, которую Baskin-Robbins и Netflix создали, продолжая поднятую в сериале тему русских шпионов.

Канцелярская компания Collins Stationery отметила свое 200-летие анимацией из бумаги

Чтобы показать проделанный путь, компания выпустила анимированный ролик, созданный исключительно из вырезанных вручную бумажных фигурок.