Полігональні церкви португальського художника

Португальський художник Андре Чіоте (Andre Chiote) зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах. Об’єкти для проекту під назвою «Священні місця» (Sacred Spaces) було дібрано з усього світу.

Зображені вони у єдиному стилі, причому художник намагався підкреслити у кожній будівлі саме те, що робить її впізнаваною. Спрощена полігональна геометрія контрастує з природними елементами – небом, деревами, водою… Таким чином автор хотів передати діалог між людським витвором, тобто спорудами, та (припустімо) божественним, тобто природою.

Охоплюючи пам’ятки архітектури від старовинних до сучасних, ця серія показує, що, хай би там як не змінювався світ, ці будівлі з точки зору мистецтва лишаються винятковими.

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

Лондонців запросили пооблизувати стіни… будиночка-іглу з пивного льоду

На спорудження цього іглу пішли «цеглинки» з 1000 літрів замороженого в каменюку пива.

MEGOGO LIVE разом із українськими артистами створили новорічний хіт

Напередодні новорічних свят канал молодіжної альтернативної музики MEGOGO LIVE об’єднав зірок українського шоу-бізнесу у ВІА «БУРУЛЬКА» та створив жартівливий новорічний ...