Проекти трьох українських студій потрапили до лонглистів Dezeen Award 2019

Журнал Dezeen оприлюднив лонглисти конкурсу Dezeen Awards 2019, який покликаний обрати найкращі проекти у сфері дизайну та архітектури. До списків півфіналістів увійшли українські студії Yod Design, Zakharchitects та Yakusha.

Загалом, журі конкурсу переглянуло 4500 заявок з 87 різних країн.

До лонглисту проектів інтер’єру відібрали 250 робіт. Зокрема, команда Yod Design lab потрапила до списку з проектом домініканського ресторану Taino у категорії «Restaurant and bar interior». За першість в цій номінації змагатимуться 27 робіт.

У категорії «Small workspace interior» опинилася студія Yakusha, яка розробляла проект київського креативного простору для архітекторів, дизайнерів, стилістів, фотографів та копірайтерів Ya Vsesvit.

Лонглист дизайнерських проектів нараховує 261 роботу і представлений 10 категоріями. За лідерство у номінації «Furniture design» змагається студія Zakharchitects.  Її проект Gate — про меблі, що трансформуються і адаптуються під різні зони.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Финское агентство согнало семь потов с креаторов и сделало парфюм

Говорят, для любого достижения нужны кровь, пот и слезы. И одну из этих телесных жидкостей финское агентство Mirum Helsinki превратило в парфюм, попытавшись извлечь из нее запах креативности.

Биокерамические купола для бездомных, способные прослужить 500 лет

Компания Geoship уверяет, что ее проекты не слишком затратны, экономят энергию, огнеупорны, водостойки и способны простоять 500 лет.

Фестиваль Clio Awards запечатлел историю рекламы в одном колоссальном полотне

Чтобы отметить свой юбилей, организация Clio Awards создала картину, на которой запечатлены первопроходцы рекламного дела и известные рекламисты последних 60-ти лет.