Проекти трьох українських студій потрапили до лонглистів Dezeen Award 2019

Журнал Dezeen оприлюднив лонглисти конкурсу Dezeen Awards 2019, який покликаний обрати найкращі проекти у сфері дизайну та архітектури. До списків півфіналістів увійшли українські студії Yod Design, Zakharchitects та Yakusha.

Загалом, журі конкурсу переглянуло 4500 заявок з 87 різних країн.

До лонглисту проектів інтер’єру відібрали 250 робіт. Зокрема, команда Yod Design lab потрапила до списку з проектом домініканського ресторану Taino у категорії «Restaurant and bar interior». За першість в цій номінації змагатимуться 27 робіт.

У категорії «Small workspace interior» опинилася студія Yakusha, яка розробляла проект київського креативного простору для архітекторів, дизайнерів, стилістів, фотографів та копірайтерів Ya Vsesvit.

Лонглист дизайнерських проектів нараховує 261 роботу і представлений 10 категоріями. За лідерство у номінації «Furniture design» змагається студія Zakharchitects.  Її проект Gate — про меблі, що трансформуються і адаптуються під різні зони.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

Лондонців запросили пооблизувати стіни… будиночка-іглу з пивного льоду

На спорудження цього іглу пішли «цеглинки» з 1000 літрів замороженого в каменюку пива.

Божевільні подарунки Periscope: можна ненавидіти, але не можна забути

Список подарунків, які отримувач неодмінно або полюбить всім серцем, або зненавидить настільки, що ладен буде власноруч розтрощити.