Проекти трьох українських студій потрапили до лонглистів Dezeen Award 2019

Журнал Dezeen оприлюднив лонглисти конкурсу Dezeen Awards 2019, який покликаний обрати найкращі проекти у сфері дизайну та архітектури. До списків півфіналістів увійшли українські студії Yod Design, Zakharchitects та Yakusha.

Загалом, журі конкурсу переглянуло 4500 заявок з 87 різних країн.

До лонглисту проектів інтер’єру відібрали 250 робіт. Зокрема, команда Yod Design lab потрапила до списку з проектом домініканського ресторану Taino у категорії «Restaurant and bar interior». За першість в цій номінації змагатимуться 27 робіт.

У категорії «Small workspace interior» опинилася студія Yakusha, яка розробляла проект київського креативного простору для архітекторів, дизайнерів, стилістів, фотографів та копірайтерів Ya Vsesvit.

Лонглист дизайнерських проектів нараховує 261 роботу і представлений 10 категоріями. За лідерство у номінації «Furniture design» змагається студія Zakharchitects.  Її проект Gate — про меблі, що трансформуються і адаптуються під різні зони.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Где находятся лучшие аттракционы мира для детей?

Австралийская страховая компания составила своеобразные карты для каждой части света, обозначив на них места, которые наверняка будут интересны детям.

Неделя лягушек в Австралии началась с ролика-триллера

Небольшой ролик, напоминающий трейлер к триллеру, с ходу предлагает зрителям разгадать тайну. В нем можно услышать лай собаки, уханье совы, рев мотоцикла и завывание сирены.

Если бы Фольксваген Жук был мотоциклом…

Инженер Брент Уотер разобрал на части оригинальный Volkswagen Beetle, чтобы создать два небольших мотоцикла в стиле ретро.