Radioaktive Film назвали найкращою продакшн-компанією в світі

Українську студію Radioaktive Film визнали найкращою продакшн-компанією 2018 року за версією премії Shots Awards. Про це повідомляється на сайті конкурсу.

Shots Awards – це щорічна премія в галузі креативних індустрій. Разом з українською командою за звання кращої продакшн-компанії змагалися студії з Іспанії (Twentyfour seven), ПАР (Moonlighting Film Production) та Великої Британії (LS Productions).

Radioaktive Film відома тим, що знімала кліпи для музичних груп MØ, Hurts і Coldplay та працювала над рекламними роликами для Apple, Diesel, Uniqlo й інших брендів.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Як журналістам захистити себе від крадіжки контенту. Всесвітня організація інтелектуальної власності проведе семінар у Києві

26 листопада 2019 року у київському iHUB відбудеться IP семінар для журналістів щодо захисту інтелектуальної власності. Його проводить Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO) за сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Нью-йоркские дизайнеры намерены избавиться от пластиковых крышечек на стаканах

Крышка является частью стаканчика, который складывается наподобие оригами. И ни капли пластика.

В новом проекте 1+1 media искусственный интеллект сразится с людьми

1+1 media анонсировали масштабный эксперимент, проект «Mind Contest: Люди против машин» в котором команды участников, отобранные жюри проекта, сразятся з нейросетью за первенство в креативной индустрии.