Radioaktive Film назвали найкращою продакшн-компанією в світі

Українську студію Radioaktive Film визнали найкращою продакшн-компанією 2018 року за версією премії Shots Awards. Про це повідомляється на сайті конкурсу.

Shots Awards – це щорічна премія в галузі креативних індустрій. Разом з українською командою за звання кращої продакшн-компанії змагалися студії з Іспанії (Twentyfour seven), ПАР (Moonlighting Film Production) та Великої Британії (LS Productions).

Radioaktive Film відома тим, що знімала кліпи для музичних груп MØ, Hurts і Coldplay та працювала над рекламними роликами для Apple, Diesel, Uniqlo й інших брендів.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Компания Hasselblad отдает дань уважения женщинам-фотографам

Серия «Hasselblad Heroines» от одноименной шведской компании по производству фотооборудования стремится обратить внимание на женщин, которые работают в сфере фотографии, где традиционно преобладают мужчины.

Архитекторы «Who Cares?!» предлагают построить пентхаус для Квазимодо

Сейчас весь мир ужасается разрушениям, постигшим Собор Парижской Богоматери, и думает, как его восстанавливать. Однако венская архитектурная фирма «Who Cares?!» предлагает альтернативное решение.

Видання ArchDaily визначило Sergey Makhno Architects у топі трендів iSaloni-2019

За результатами найбільшої виставки дизайну в світі Salone del Mobile.Milano, що минулого тижня пройшла в Мілані, престижне міжнародне видання ArchDaily ...