Reynolds and Reyner розробили дизайн для Morshynska «Pine Water» в алюмінієвій банці

Reynolds and Reyner представили дизайн Morshynska «Pine Water» в алюмінієвій банці.

У основі новинки — природна вода «Моршинська», екстракт соснової хвої, натуральні соки фруктів і ягід. «Morshynska plus Pine Water» має 3 різні смаки: м’ята, лимон-лимонник і чорниця-ожина, тому кожен споживач зможе вибрати новинку на свій смак.

У рамках проекту було оновлено логотип «Моршинська», бренд отримав новий шрифт і перейшов до латинського написання назви, додатково отримавши приставку «Plus» для нових продуктів. Також для кожного смаку були створені унікальні, соковиті ілюстрації натуральних наповнювачів води в ключі єдиної концепції дизайну банки «Morshynska plus Pine Water». Кожен смак має свою природну колірну гамму, що посилює візуальний ефект.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Сколько стоит корона британских монархов?

Ее официально признали бесценной в силу ее огромного значения для истории. И никто до сих пор не пытался определить, сколько же стоит корона сама по себе.

Теперь каждый сможет примерить на себя роль гида в Google Earth

Google добавила новые функции в Google Earth, которые позволяют каждому создавать поверх карты собственные видеотуры.

Як журналістам захистити себе від крадіжки контенту. Всесвітня організація інтелектуальної власності проведе семінар у Києві

26 листопада 2019 року у київському iHUB відбудеться IP семінар для журналістів щодо захисту інтелектуальної власності. Його проводить Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO) за сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.